حمایت مجلس از طرح های زیست محیطی / سلامت محیط‌ زیست می‌تواند از طریق توسعه برنامه‌ریزی‌شده و پایدار تضمین شود
حمایت مجلس از طرح های زیست محیطی / سلامت محیط‌ زیست می‌تواند از طریق توسعه برنامه‌ریزی‌شده و پایدار تضمین شود

به گزارش قلم پرس از تبریز، روح الله متفکر آزاد امروز در بازدید منطقه حفاظت شده سهند و بررسی مسائل زیست محیطی روستاهای منطقه حفاظت شده سهند اظهار داشت: مسئله محیط زیست فرا نسلی بوده و باید در حفظ آن کوشا باشیم. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند”قضیه محیط زیست یک […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، روح الله متفکر آزاد امروز در بازدید منطقه حفاظت شده سهند و بررسی مسائل زیست محیطی روستاهای منطقه حفاظت شده سهند اظهار داشت: مسئله محیط زیست فرا نسلی بوده و باید در حفظ آن کوشا باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند”قضیه محیط زیست یک قضیه دینی و انقلابی است” گفت: همه ما باید با پیروری از منویات معظم له حفظ محیط زیست را در اولویت برنامه های خود قرار داده و بدانیم که با تخریب محیط زیست قطعا سلامت جامعه و نسل آینده را به مخاطره خواهیم انداخت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مجلس با تمام توان از طرح  های زیست محیطی حمایت می کنیم .

متفکر آزاد با تقدیر از تلاشهای محیط بانان و اداره کل حفاظت محیط زیست استان گفت: شغل محیط بانی تضمین زندگی سالم آیندگان بوده و به این دلیل شغلی مقدس و با ارزش است.

مدیرکل حفاظت از محیط‌ زیست استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اجرای سیاست‌های کلی محیط‌زیست در زمینه حفظ محیط‌ زیست، اظهار داشت: جایگاه محیط ‌زیست در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و همچنین سیاست‌های کلی نظام و چشم‌انداز بیست‌ساله کشور تدوین‌ شده است و رهبر معظم انقلاب در همین زمینه و در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست‌های کلی محیط‌زیست را ابلاغ کرده‌اند.

حسن عباس نژاد افزود: سلامت محیط‌ زیست می‌تواند از طریق توسعه برنامه‌ریزی‌شده و پایدار تضمین شود اما به این شرط که همه در این امر سهیم باشند و تنها محدود به سازمان حفاظت از محیط ‌زیست نشود.

 وی گفت: به منظور تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در سال ” تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” سیاستگذاریهای لازم در سطح اداره کل انجام گرفته و از طرحهایی که موجب رشد و تحول اقتصادی و اجتماعی گردد حمایت خواهیم کرد.

افزودنی است: عضو هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی با حضور بر سر مزار محیط بان شهید بهرام حنیفی اربط با نثار گل و فاتحه ادای احترام کردند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱