جذب بیش از ۲۱ هزار مشترک جدید گاز در لرستان
جذب بیش از ۲۱ هزار مشترک جدید گاز در لرستان

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی گفت: با وجود موقعیت کوهستانی و سخت‌گذر بودن مسیر بیشتر پروژه‌های گازرسانی در استان لرستان، امسال براساس برنامه‌ریزی مدون، پروژه‌های گازرسانی متعددی به انجام رسید که نتیجه آن، بهره‌مندی مشترکان جدید در شهرها و روستاهای استان از گاز طبیعی است. وی با بیان اینکه گازرسانی سبب افزایش رفاه و توسعه […]

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی گفت: با وجود موقعیت کوهستانی و سخت‌گذر بودن مسیر بیشتر پروژه‌های گازرسانی در استان لرستان، امسال براساس برنامه‌ریزی مدون، پروژه‌های گازرسانی متعددی به انجام رسید که نتیجه آن، بهره‌مندی مشترکان جدید در شهرها و روستاهای استان از گاز طبیعی است.

وی با بیان اینکه گازرسانی سبب افزایش رفاه و توسعه در اقصی نقاط استان می‌شود، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون، بیش از ۲۱ هزار مشترک جدید در استان لرستان جذب شده که ۱۶۲۰۰ مشترک در شهرها و ۴۸۰۰ مشترک روستاها بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان تصریح کرد: هم‌اکنون در استان لرستان بیش از ۵۶۲ هزار مشترک از گاز طبیعی بهره‌مند هستند که از این تعداد، ۴۰۹ هزار مشترک در شهرها و ۱۵۲ هزار و ۸۰۰ مشترک در روستاها هستند و ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان ۹۹.۹ درصد و در بخش روستایی ۹۱.۲ درصد است.