جا به جایی ۵.۵ میلیارد برگه اوراق بهادار در تالار شیشه‌ای
جا به جایی ۵.۵ میلیارد برگه اوراق بهادار در تالار شیشه‌ای

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز اول اردیبهشت ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با کاهش یک هزار و ۶۱۲ واحد به حدود عدد ۴۳۰ هزار و ۷۱ واحد رسید.شاخص قیمت هم وزن نیز با افت حدود یک هزا رو ۴۹ واحد در سطح حدود ۲۸۰ هزار واحدی آرام گرفت. همچنین، شاخص بازار اول […]

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز اول اردیبهشت ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با کاهش یک هزار و ۶۱۲ واحد به حدود عدد ۴۳۰ هزار و ۷۱ واحد رسید.
شاخص قیمت هم وزن نیز با افت حدود یک هزا رو ۴۹ واحد در سطح حدود ۲۸۰ هزار واحدی آرام گرفت. همچنین، شاخص بازار اول با کاهش ۹ هزار و ۷۴۵ واحدی در کانال ۸۷۸ هزار و ۹۱۷ واحدی قرار گرفت و شاخص بازار دوم نیز با افت ۲۳ هزار و ۳۳۶ واحدی، عدد ۲ میلیون و ۴۵۶ هزار واحدی را نمایش داد.
بر اساس این گزارش، گروه بانک ها با حدود ۳ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات امروز را به خود اختصاص دادند و پس از آن گروه فلزات اساسی و شیمیایی به ترتیب رتبه دوم و سوم را در این خصوص به خود اختصاص دادند.
براین اساس، امروز در حدود ۲۳۷ هزار نوبت معاملاتی، حدود ۵.۵ میلیارد برگه اوراق بهادار به ارزش حدود ۳۹ هزار میلیارد ریال در بورس معامله شد.