توقیف خودروهای شوتی در تبریز
توقیف خودروهای شوتی در تبریز

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از توقیف ۵ دستگاه خودروی شوتی و کشف ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی محمدی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در مراحل تحقیقاتی از تردد خودرو های سواری حامل کالای قاچاق در محورهای فرعی منتهی به تبریز با خبر شدند. […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از توقیف ۵ دستگاه خودروی شوتی و کشف ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی محمدی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در مراحل تحقیقاتی از تردد خودرو های سواری حامل کالای قاچاق در محورهای فرعی منتهی به تبریز با خبر شدند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و هماهنگی مقام قضایی، خودرو های حامل کالای قاچاق را شناسایی و در یک عملیات پلیسی ۵ دستگاه از آنها را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به کشف کالای قاچاق، گفت: کالاهای کشف شده شامل غذای حیوانات خانگی، البسه و مواد بهداشتی و آرایشی بوده که ارزش آنها از سوی کارشناسان ۳۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پنج نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند، خاطر نشان کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا محوری ترین برنامه فرماندهی انتظامی در حمایت از تولید داخلی به شمار می رود و شهروندان نیز می توانند با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود در این خصوص به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در این عزم جهادی مشارکت داشته باشند.

پایان پیام/