تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تبریز اعلام شد
تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تبریز اعلام شد

رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی از تمهیدات ترافیکی ۲۲ بهمن ماه در شهر تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، فریدون قنبرزاده اظهار کرد: مراسم بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در شهر تبریز همزمان با سراسر کشور از میادین و مسیرهای تعیین شده آغاز به میدان نماز منتهی خواهدشد. […]رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی از تمهیدات ترافیکی ۲۲ بهمن ماه در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، فریدون قنبرزاده اظهار کرد: مراسم بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در شهر تبریز همزمان با سراسر کشور از میادین و مسیرهای تعیین شده آغاز به میدان نماز منتهی خواهدشد.

وی افزود: مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی استان و شهرستان تبریز جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم، تدابیر و تمهیدات ویژه ترافیکی به شرح ذیل را اجرا خواهد کرد.

قنبرزاده با اشاره به زمان اجرای مراسم در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه و ممنوعیت و محدودیت توقف وسایل نقلیه در این روز اظهار داشت: پارک وسایل نقلیه از ساعت ۲۴ امشب در میدان نماز و مسیرهای پل قاری به سمت دانشسرا،تقاطع فلسطین به سمت میدان نماز،چای کنار راسته کوچه به سمت میدان نماز،سه راهی فردوسی به سمت جمهوری ،تقاطع شریعتی امام به سمت میدان نماز و میدان ساعت به سمت شهداء ممنوع خواهد بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه محل تجمع و سخنرانی این مراسم میدان نماز خواهد بود، افزود: در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۶ صبح از تردد وسایل نقلیه در مسیرهای راهپیمایی از جمله میدان قونقا به سمت چهارراه شریعتی،میدان دانشسرا به میدان نماز،میدان ساعت به سمت میدان شهدا و کلیه مسیرهای فرعی منتهی به میدان نماز جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با ماموران پلیس راهور تاکید کرد:مجموعه پلیس استان در این روز در کنار مردم ولایی و همیشه در صحنه بوده و در راستای تامین نظم و امنیت این مراسم باشکوه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

پایان پیام/