تعطیلات نوروز کار دست ملی پوشان والیبال داد/ افزایش شمار کرونایی‌ها به ۵ نفر!
تعطیلات نوروز کار دست ملی پوشان والیبال داد/ افزایش شمار کرونایی‌ها به ۵ نفر!

به گزارش ایسنا، یازدهم فروردین ۱۸ بازیکن با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی به  اولین اردوی تیم ملی والیبال آمده و کار خود را آغاز کردند. این اردو در حالی آغاز شد که  ارائه تست منفی کرونا برای ورود ملی‌پوشان ضروری بود. پوریا یلی و علی‌ اصغر مجرد به دلیل تست مثبت، وارد اردو نشدند تا دوران قرنطیه خود […]

به گزارش ایسنا، یازدهم فروردین ۱۸ بازیکن با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی به  اولین اردوی تیم ملی والیبال آمده و کار خود را آغاز کردند. این اردو در حالی آغاز شد که  ارائه تست منفی کرونا برای ورود ملی‌پوشان ضروری بود.

پوریا یلی و علی‌ اصغر مجرد به دلیل تست مثبت، وارد اردو نشدند تا دوران قرنطیه خود را سپری کنند. طبق اخبار منتشر شده مشخص شد که نتایج تست PCR دوم بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی، آماده شده که متاسفانه جواب آزمایش سه بازیکن دیگر نیز مثبت است و تمامی سه نفر قرنطینه شده اند.

پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت‌پور و آرمان صالحی سه ملی پوش دیگر هستند که نتایج تست کرونای آنان مثبت شده و اکنون در قرنطینه به سر می برند. 

سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران در باره وضعیت حال ملی پوشان گفت: به دلیل اینکه محمدرضا حضرت‌پور دارای علائم کرونا بود، دو هفته به قرنطینه می‌رود. پوریا فیاضی و آرمان صالحی هم که علائم نداشتند، به مدت ۱۰ روز قرنطینه می‌شوند. البته این بازیکنان پس از پایان دوران قرنطینه خود، مجددا تست PCR می‌دهند و در صورتی که نتیجه آن منفی باشد، وارد اردو خواهند شد. بر اساس پروتکل‌های تعیین شده، بازیکنان تا روز ۱۴ فروردین تمرین نخواهند داشت و به دلیل تعطیلی فردا (جمعه) هر بازیکنی که اردو را ترک کند، شنبه قبل از شروع تمرینات باید دوباره تست کرونا بدهد.

وی تاکید کرد: هیچ فرد دیگری داخل اردو درگیر ویروس کرونا نشده است و پنج بازیکنی که اعلام شد، در تعطیلات نوروز مبتلا شده‌اند. همه نفرات حاضر نیز با رعایت دقیق پروتکل‎ها در جمع ملی‌پوشان هستند.

انتهای پیام