تعریف وین رونی از آگوئرو بعد از اتمام کار در سیتی
تعریف وین رونی از آگوئرو بعد از اتمام کار در سیتی

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، سرخیو آگوئرو پس از یک دهه حضور در منچسترسیتی در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد. باشگاه انگلیسی این موضوع را به صورت رسمی اعلام کرد.  وین رونی مهاجم منچستریونایتد که مدت ها در تیم رقیب حضور داشت در واکنش به رفتن آگوئرو گفت: او مطمئناً یکی […]

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، سرخیو آگوئرو پس از یک دهه حضور در منچسترسیتی در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد. باشگاه انگلیسی این موضوع را به صورت رسمی اعلام کرد. 

وین رونی مهاجم منچستریونایتد که مدت ها در تیم رقیب حضور داشت در واکنش به رفتن آگوئرو گفت: او مطمئناً یکی از برترین مهاجم های تاریخ لیگ برتر است.  او یک بازیکن خارق العاده است که توانمندی بالایی در خط حمله دارد. من بارها مقابل سرخیو قرار گرفتم و بازی او را می شناسم. من مطمئن هستم که لیگ یک بازیکن با کیفیت خود را از دست خواهد داد.

من فقط می خواهم به او به خاطر کار حرفه ای خود در اینجا تبریک بگویم. اینکه او در انگلیس بماند یا نه ، بدیهی است که من نمی دانم اما او مطمئناً یک کار خارق العاده در منچسترسیتی داشته است که تکرار آن بسیار دشوار است.

 مهاجم سابق یونایتد در پایان در پاسخ به این سوال که بهترین مهاجم خارجی تاریخ لیگ برتر کدام بازیکن است گفت:‌ با وجود تمام احترامی که برای سرخیو آگوئرو قائل هستم باید بگویم که تیری آنری مهاجم متفاوتی بود و برترین بازیکن خارجی در لیگ برتر است.

انتهای پیام