تراکتور خود را برای قهرمانی آماده می‌کند؛ اما ما هم مدعی قهرمانی هستیم
تراکتور خود را برای قهرمانی آماده می‌کند؛ اما ما هم مدعی قهرمانی هستیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از نحوه بازی تیمش برابر تراکتور به جز دقایقی پایانی رضایت دارد.

به گزارش قلم پرس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست تیمش برابر تراکتور، در نشست خبری اظهار کرد:‌ بازی خیلی خوبی انجام دادیم و من از بازی تیمم بسیار راضی بودم.

او درباره حملات تیمش از جناحین بیان کرد: ۵ دقیقه آخر بازی، تیم من سانترهای بلند انجام داد و من از این کار خوشم نیامد. در فوتبال مدرن باید از کناره‌ها نفوذ کرد. ۱۱ بازیکن تراکتور در زمین‌ خودشان بودند. ما خیلی خوب بازی کردیم. مطمئنا این بهترین راه بود و وقتی فشار روی تیم ما بود باید در عمق بازی می‌کردیم تا به نتیجه برسیم. ما ۸۵ دقیقه خوب بازی کردیم.

کالدرون درباره هواداران تراکتور، گفت: آن‌ها خیلی خوب از تیم‌شان حمایت کردند ولی تیم ما به چنین فضایی عادت دارد. ما روی یک اشتباه گل خوردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تعویض عالیشاه هم بیان کرد: تمام تعویض‌های من برای بهبود کیفیت تیمم و افزایش قدرت هجومی بود. تعویض‌های ما تکتیکی بود. بشار در مبارزه تن به تن موفق است و موقعیت‌های بیشتری ایجاد می‌کند.

او درباره ترکیب تیمش و بی‌طروات بودن تیمش هم بیان کرد: من با این حرف موافق نیستم  چون خیلی خوب بازی کردیم. تراکتور تیمش را برای قهرمانی آماده می‌کند. بودجه ما نسبت به استقلال و تراکتور کمتر است. شاید به خاطر همین است که طراوت نداریم. ما همچنان مدعی قهرمانی هستیم. ما در نیمه دوم خیلی هجومی بازی کردیم و تراکتور هم به دفاع رفت. چون ما به توپ‌های بلند روی آوردیم. ما می‌خواستیم هجومی بازی کنیم. تراکتور دفاع  و روی ضد حمله برنامه‌ریزی کرد. آن‌ها تا توانستند وقت تلف کردند.

خبرنگاری از کالدرون پرسید که آیا او برف تهران را می‌بیند یا خیر که سرمربی پرسپولیس گفت: ترجیح می‌دهم به این سوال پاسخ ندهم.

  • منبع خبر : ایسنا