بلیند ادامه فصل را از دست داد/ مدافع هلند امیدوار به برگشت قبل از یورو
بلیند ادامه فصل را از دست داد/ مدافع هلند امیدوار به برگشت قبل از یورو

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، دلی بلیند امیدوار است که پس از مصدومیت از ناحیه مچ پا که باعث شد ادامه فصل را از دست بدهد، بتواند در مسابقات یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فوتبال کشورش را همراهی کند.  این بازیکن ۳۱ ساله در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر جبل الطارق آسیب دید. […]

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، دلی بلیند امیدوار است که پس از مصدومیت از ناحیه مچ پا که باعث شد ادامه فصل را از دست بدهد، بتواند در مسابقات یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فوتبال کشورش را همراهی کند. 

این بازیکن ۳۱ ساله در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر جبل الطارق آسیب دید. در ابتدا تصور می‌شد او از ناحیه زانو مصدومیت جدی دیده است با این حال، مدافع لاله‌های نارنجی روز پنج‌شنبه مورد اسکن قرار گرفت و تایید شد که در ادامه فصل نمی‌تواند برای تیم فوتبال آژاکس به میدان برود. 

بلیند که یکی از مدافعان ثابت تیم ملی فوتبال هلند نیز است اکنون امیدوار است هر چه سریع‌تر روند درمان خود را شروع کند تا بتواند امیدوار به دعوت به اردوی تیم ملی فوتبال هلند برای حضور در یورو ۲۰۲۰ باشد.

رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ که به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد، قرار است تابستان سال جاری برگزار شود و به همین خاطر رقابت‌های باشگاهی کمی زودتر به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام