برگزاری جشنواره موسیقی فجر آذربایجان‌شرقی با حضور ۵۷ گروه
برگزاری جشنواره موسیقی فجر آذربایجان‌شرقی با حضور ۵۷ گروه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری سومین جشنواره موسیقی فجر آذربایجان‌شرقی با حضور ۵۷ گروه موسیقی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدمحمدحسین بلاغی در گفت‌وگو با خبرنگاران از برگزاری سومین جشنواره موسیقی فجر استان خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره همزمان با سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر […]مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری سومین جشنواره موسیقی فجر آذربایجان‌شرقی با حضور ۵۷ گروه موسیقی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدمحمدحسین بلاغی در گفت‌وگو با خبرنگاران از برگزاری سومین جشنواره موسیقی فجر استان خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره همزمان با سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر و از ۲۳ تا ۲۷ بهمن ماه در تبریز و برخی شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور و اجرای آثار ۵۷ گروه موسیقی در این جشنواره گفت: ۳۷ گروه مربوط به موسیقی عاشیقی و ۲۰ گروه نیز در حوزه موسیقی آذربایجانی، سنتی و پاپ به اجرای آثار خود می‌پردازند.

بلاغی از میزبانی ۱۴ شهرستان استان از این جشنواره خبر داد و افزود: تبریز، ورزقان، اهر، بستان‌آباد، اسکو، میانه، جلفا، بناب، ملکان، مراغه، مرند، کلیبر، عجب‌شیر و شبستر، میزبان گروه‌های این جشنواره خواهند بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در شهر تبریز نیز شاهد اجرای گروه‌های موسیقی در سالن‌های تربیت، اقبال، ناجی، الغدیر و خانه هنر تبریز خواهیم بود.

پایان پیام/س