به گزارش قلم پرس، شهرام دبیری عضو شورای اسلامی تبریز به همراه بابک دانش‌پناه مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از تفرجگاه عینالی بازدید کرد.عضو شورای اسلامی تبریز با تقدیر از مدیرعامل و کارکنان سازمان عون‌بن‌علی گفت: در مدیریت جدید سازمان عون‌بن‌علی برنامه‌ریزی خوبی انجام گرفته که با حمایت شورا و شهرداری و […]

به گزارش قلم پرس، شهرام دبیری عضو شورای اسلامی تبریز به همراه بابک دانش‌پناه مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از تفرجگاه عینالی بازدید کرد.
عضو شورای اسلامی تبریز با تقدیر از مدیرعامل و کارکنان سازمان عون‌بن‌علی گفت: در مدیریت جدید سازمان عون‌بن‌علی برنامه‌ریزی خوبی انجام گرفته که با حمایت شورا و شهرداری و تأمین زیرساخت‌های لازم در این مجموعه گردشگری، سرمایه‌گذاری‌های بزرگی اتفاق می‌افتد.
دبیری با تأکید بر استفاده از ظرفیت دولتی برای توسعه تفرجگاه عینالی گفت: حمایت‌های مجموعه استانداری و نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی، در جذب بودجه ملی برای تداوم طرح تفرجگاهی عینالی موثر خواهد بود. 
وی افزود: یقین دارم در صورت تداوم توسعه و حمایت‌های لازم، در مدت کم تفرجگاه عینالی را به قطب گردشگری، تفریحی و ورزشی شهر و استانمان تبدیل کنیم.