باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه تراکتور
باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

به گزارش قلم پرس از تبریز، در جلسه دو روز پیش با حضور وزیر صمت، مدیر عامل صنایع مس، نمایندگان مجلس، استاندار آذربایجان‌شرقی و مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، با کلیات انتقال مالکیت تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی به صنایع مس موافقت گردید. از روز گذشته کمیته انتقال با ریاست خرم استاندار آذربایجان‌شرقی تشکیل و […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، در جلسه دو روز پیش با حضور وزیر صمت، مدیر عامل صنایع مس، نمایندگان مجلس، استاندار آذربایجان‌شرقی و مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، با کلیات انتقال مالکیت تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی به صنایع مس موافقت گردید.

از روز گذشته کمیته انتقال با ریاست خرم استاندار آذربایجان‌شرقی تشکیل و قرار است ظرف ۱۰ روز آینده مراحل انتقال سپری ‌‌و ثبت نهایی گردد.

مهمترین تصمیم گرفته شده در جلسه روز گذشته بازشدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه تراکتور بود. با توجه به اینکه هفته آینده نیم فصل لیگ برتر است و تیم تراکتور نیاز به تقویت دارد تا از وضعیت فعلی خارج شود، اولویت به بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور  داده شد.

قرار بر این شد بخشی از بدهی تراکتور را مالک قبلی زنوزی و بخشی را صنایع مس سریعا پرداخت تا پنجره نقل و انتقالاتی تیم تراکتور گشوده شود و همزمان مراحل انتقال مالکیت تیم نیز سپری گردد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷