بازیکن سوریه: لژیونرهای ایرانی فراتر از آسیا هستند
بازیکن سوریه: لژیونرهای ایرانی فراتر از آسیا هستند

به گزارش ایسنا، محمود المواس، بازیکن تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری بعد از شکست ۳ بر صفر تیمش برابر ایران و درباره شانس تیمش برای صعود به جام جهانی، اظهار کرد: ما ۱۵ امتیاز داریم و از صعودمان به دور بعدی مطمئن هستیم. از باخت‌مان در این بازی اصلا ناراحت نیستیم چون تیم‌مان […]

به گزارش ایسنا، محمود المواس، بازیکن تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری بعد از شکست ۳ بر صفر تیمش برابر ایران و درباره شانس تیمش برای صعود به جام جهانی، اظهار کرد: ما ۱۵ امتیاز داریم و از صعودمان به دور بعدی مطمئن هستیم. از باخت‌مان در این بازی اصلا ناراحت نیستیم چون تیم‌مان را زیر فشار گذاشتیم و در حال ساخت یک تیم دوم هستیم. کاملا با سرمربی‌مان هم عقیده هستیم. ما از صعود مطمئن هستیم و دنبال این بودیم که بازیکنان جدیدمان را امتحان کنیم و تیم جدیدی درست کنیم. اگر بازیکنان غایب‌مان اضافه شوند، قوی می‌شویم.

او درباره شناختش از لژیونرهای ایرانی هم توضیح داد: لژیونرهای ایران خیلی قوی و فراتر از آسیا هستند و در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند مثل مهدی طارمی. بازیکنانی هم در قطر با من بودند و از آن‌جا به اروپا بروند. این‌ها استعداد و توانایی بازی در اروپا را داشته‌اند.

انتهای پیام