بازگشت کاوه به تمرینات شارلوا بعد از منفی شدن تست کرونا
بازگشت کاوه به تمرینات شارلوا بعد از منفی شدن تست کرونا

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت مگزین، بعد از آنکه هفته قبل چندین بازیکن و کادرفنی تیم شارلوا به کرونا مبتلا شدند، اکنون شرایط برای بازیکنان این تیم مساعد شده است و اکثر بازیکنان با منفی شدن تست کرونا، توانستند به تمرینات تیم شان برگردد. کاوه رضایی مهاجم ایرانی یکی از بازیکنانی بود […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت مگزین، بعد از آنکه هفته قبل چندین بازیکن و کادرفنی تیم شارلوا به کرونا مبتلا شدند، اکنون شرایط برای بازیکنان این تیم مساعد شده است و اکثر بازیکنان با منفی شدن تست کرونا، توانستند به تمرینات تیم شان برگردد.

کاوه رضایی مهاجم ایرانی یکی از بازیکنانی بود که هفته قبل با مثبت شدن تست کرونا، همراه چندین تن از بازیکنان و کادرفنی این تیم قرنطینه شد و حالا این بازیکنان با منفی شدن تست کرونای خود، در تمرینات تیم شان شرکت کردند تا آماده دیدار با موسکرون در لیگ بلژیک شوند. 

علی قلی زاده دیگر بازیکن ایرانی تیم شارلوا که در جریان دیدار با سوریه در تهران عملکرد خوبی از خود ارایه داد، فعلا باید استراحت کند و ممکن است به همین دلیل در دیدار پیش روی تیمش در لیگ غایب باشد.

رسانه های بلژیکی با تمجید از عملکرد قلی زاده در دیدار برابر سوریه که توانست دو پاس گل بدهد، اعلام کردند طبق قوانین برای بازیکنانی که از اردوهای تیم ملی کشورشان بر می گردند، باید مدتی خارج از تمرینات تیم شان باشند تا اطمینان بیشتر به تمرینات اضافه شوند. 

شارلوا بعد از عملکرد خوب در لیگ بلژیک افت کرد و اکنون در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ این کشور قرار دارد.

انتهای پیام