انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولان اجرایی/ مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور مردم را در تنگنا قرار داده است
انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولان اجرایی/ مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور مردم را در تنگنا قرار داده است

به گزارش قلم پرس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با بیان اینکه خیزش اسلامی و مردمی در سال ۵۷ در اعترافات سرویس های اطلاعاتی جهان یک رویداد و حرکت شگفت […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با بیان اینکه خیزش اسلامی و مردمی در سال ۵۷ در اعترافات سرویس های اطلاعاتی جهان یک رویداد و حرکت شگفت انگیز بود، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام راحل اعجاز رویدادهای سیاسی جهان بوده است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه تحقیر آمریکا نخستین دستاورد انقلاب اسلامی است، افزود: جوانان ایرانی به پشتوانه آرمان های دینی در انقلاب پیروز شدند و در این میان حادثه تاریخی ۱۹ دی در شهر قم و چهلم شهدای این حادثه در تبریز نقطه عطف پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بود.

وی با اشاره به نقش آفرینی شهید آیت الله قاضی طباطبایی و استاد شهریار در نقش آفرینی تبریز در انقلاب اسلامی ملت ایران گفت: همه اقشار مردم مومن و نمونه تبریز با عملکرد خودشان در خدمت انقلاب بودند؛ البته این نقش آفرینی در اعصار مختلف تاریخ خصوصاً رویداد مشروطیت نیز بر همگان روشن است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه فراهم سازی بستر مشارکت مردمی در ویژه برنامه های بزرگداشت ایام الله دهه فجر را ضروری خواند و گفت: در دو سال گذشته به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا برنامه های این ایام الله به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحت الشعاع قرار گرفته بود، اما امسال با کاهش موارد ابتلا و مرگ و میر و گسترش واکسیناسیون با رعایت موازین بهداشتی و حضور مشارکت پرشور جشن های انقلاب و راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب پر نشاط خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان علیه نظام اسلامی در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب گفت: ضد انقلاب در تلاش است از اعتراضات به حق صنفی در کشور سوء استفاده کند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور مردم را در تنگنا قرار داده است، گفت: انقلاب کارهای بزرگی انجام داده است و اگر ایرادی هست در سایه عملکرد ضعیف مسئولان اجرایی است، اما مردم با وجود این مشکلات به آینده امیدوارند و در روزهای حساس و زمانی که فشارهای دشمن زیاد است در میدان حاضر هستند.

وی در ادامه با تاکید بر غنا بخشی به محتواهای برنامه های بزرگداشت انقلاب گفت: انتقال ارزش ها و آرمان های انقلاب به نسل جدید محور تمامی برنامه ها باشد و تنها به چراغانی خیابان ها اکتفا نکنید، بلکه دستاوردهای نظام اسلامی را به جوانان تبیین کنید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: به موازات برنامه های دیگر به تولید محتوای ماندگار و اثرگذار در فضای مجازی توجه ویژه ای داشته باشید.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه فعالان فضای مجازی در برابر گسترش فعالیت های مجازی دشمنان واکنش اثرگذار داشته باشند، گفت: برای تبیین دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی محتوا سازی کنید.

امام جمعه تبریز با اشاره به برگزاری مذاکرات وین هم گفت: به مذاکرات ناامید نیستیم و مردم ما می‌دانند که حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن همزمان با برگزاری مذاکرات بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/