امنیت ایران اسلامی مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) است
امنیت ایران اسلامی مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) است

به گزارش قلم پرس از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی به مناسبت بزرگداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) در دیدار با رئیس و کارکنان اداره اطلاعات شهرستان بناب اظهار داشت: حضور پرنشاط سربازان گمنام امام عصر(عج) در وزارت اطلاعات در ابعاد مختلف نظام سبب هراس بدخواهان و صیانت از نظام شده است. وی تصریح […]

به گزارش قلم پرس از بناب، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی به مناسبت بزرگداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) در دیدار با رئیس و کارکنان اداره اطلاعات شهرستان بناب اظهار داشت: حضور پرنشاط سربازان گمنام امام عصر(عج) در وزارت اطلاعات در ابعاد مختلف نظام سبب هراس بدخواهان و صیانت از نظام شده است.

وی تصریح کرد: به لطف خدا و تلاش خستگی ناپذیر سربازان گمنام امام زمان(عج) امروز کشور سرافراز ایران از هرگونه آسیب و گزندی در امان است و برخلاف بسیاری از کشورهای منطقه در آرامش کامل و امنیت ستودنی همچنان با اقتدار و افتخار می درخشد.

امام جمعه بناب خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) از جمله مدافعان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارزش ها و آرمان های واقعی آن هستند و شب و روز در داخل و خارج کشور، محدوده مرکزی شهرها و دورافتاده ترین مناطق در حال رصد تمام تحرکات دشمنان در حوزه هایی همچون جنگ نرم و جنگ سخت هستند.

حجت الاسلام باقری بنابی با بیان اینکه بالاترین اجرها برازنده سربازان گمنام امام زمان(عج) است، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های رئیس و کارکنان خدوم اداره اطلاعات شهرستان بناب اذعان کرد: مجاهدت های خاموش و خالصانه این سربازان گمنام به دور از هرگونه ادعا و نام خواهی ادامه دارد و این گمنامان نه تنها در جامعه بلکه در نزد خانواده خود نیز در مظلومیت قرار دارند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) پاسداران راه سرخ شهدا و حافظان این ملت و نظام هستند که مدال افتخار گمنامی را از امام راحل(ره) و عظیم الشأن دریافت نموده اند و مقام معظم رهبری نیز آنان را به معنی واقعی کلمه سربازان گمنام و مصداق مؤمنین در آیه مبارکه قرآن کریم دانستند.

لازم به ذکر است، ۱۵ شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت ولی عصر(عج) با عنوان هفته  سربازان گمنام امام زمان(عج) نام گذاری شده است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱