امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج رسانه و آموزش فنی و حرفه‌ای
امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج رسانه و آموزش فنی و حرفه‌ای

[ad_1] مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تفاهم نامه مشترک همکاری به منطور هم افزایی بیشتر امضا کردند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در راستای همکاری مشترک بین سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان امروز تفاهنامه‌ای بین این دو […]

[ad_1]


مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تفاهم نامه مشترک همکاری به منطور هم افزایی بیشتر امضا کردند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در راستای همکاری مشترک بین سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان امروز تفاهنامه‌ای بین این دو سازمان به امضا رسید. 

علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: اهالی رسانه با انعکاس فعالیت های این سازمان می توانند در آگاهی بخشی عموم مردم برای کسب مهارت تاثیرگذار باشند.

مشایخی تبیین مساله مشاغل آینده و آینده مشاغل را مهم دانست و اظهارداشت: دانش به روز و بهره گیری از تکنولوژِی روز می تواند این سازمان را در آموزش‌های کاربردی و مهارتی به عموم مردم و آموزش های دانش بنیان در رسیدن به پیشرفت عدالت محور کمک قابل توجهی کند که اطلاع رسانی اهالی رسانه قطعا کارساز است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان  به استفاده اهالی رسانه نیز از آموزش های این سازمان در توانمندی آنها با رشته‌های مرتبط و استفاده از دیگر رشته‌ها در صورت علاقه‌مندی تاکید و اعلام آمادگی کرد.

وی از اهالی رسانه خواست با فرهنگ سازی در خصوص اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه و اشتغال آفرینی به عموم مردم و راه اندازی پویش هایی در این خصوص موجب جلب توجه خیرین و ایجاد مجمعی در این راستا برای توسعه مناطق کم برخوردار و توانمندی افراد این مناطق باشند.

جواد بیرام‌زاده، مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز با مهم خواندن تولید و اشتغال، از محور ویژه ای در این خصوص در برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر خبر داد.

وی هدف از امضای تفاهم نامه با این سازمان را ارتقای توانمندی اهالی رسانه در رشته های مرتبط چون خبر، عکس و مولتی مدیا برشمرد و گفت: همچنین خبرنگاران می توانند طبق این تفاهم از رشته های دیگر فنی حرفه ای بهره مند شده و گواهی آن را برای راه اندازی کسب و کار دریافت کنند.

مسوول بسیج رسانه استان افزود: بسیج رسانه اماده است با برگزاری تورهای رسانه ای در خصوص معرفی مراکز فنی و حرفه ای و فعالیت های این مراکز گام های موثری در انعکاس فعالیت ها و همچنین مطرح کردن مطالبات آن ها از مسئولان بردارد.

گزارش فارس حاکی از آن است، این تفاهم نامه با هدف اجرای همکاری های دو جانبه در خصوص آموزش و توانمندسازی در موضوعات مرتبط با رسانه و استفاده از توانایی های علمی و توسعه همکاری ها در  اجرای برنامه های مهارتی، آموزش شغلی، اشتغال آفرینی، برگزاری برنامه ها، جشنواره ها و نمایشگاه ها در جهت استمرار ارتباط بین دو سازمان به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل و هم افزایی بیشتر به امضا طرفین رسید.

انتهای پیام/۶۰۰۲۷


[ad_2]