افزایش۷۷درصدی تردد خودرو در محورهای آذربایجان شرقی / ورود ۸۸۴ هزار خودرو به آذربایجان
افزایش۷۷درصدی تردد خودرو در محورهای آذربایجان شرقی / ورود ۸۸۴ هزار خودرو به آذربایجان

به گزارش قلم پرس از تبریز، اروجعلی علیزاده امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت:        تردد خودروها در محورهای مختلف استان آذربایجان شرقی طی روزهای ۲۵ اسفند سال قبل تا ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ به میزان ۷۷درصد افزایش یافت. مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان افزود: با توجه به اطلاعات […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، اروجعلی علیزاده امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت:        تردد خودروها در محورهای مختلف استان آذربایجان شرقی طی روزهای ۲۵ اسفند سال قبل تا ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ به میزان ۷۷درصد افزایش یافت.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان افزود: با توجه به اطلاعات به دست آمده از ۸۲ دستگاه تردد شمار آنلاین در محورهای مختلف استان طی این ۱۶ روز تعداد ۱۰ میلیون ۴۵۳هزار تردد خودرو ثبت شده است که در مقایسه با تردد ۵میلیون و ۹۲۲هزار خودرو در مدت مشابه سال ۱۳۹۹ به میزان ۷۷درصد افزایش داشته است.

علیزاده گفت: در این مدت آمار خودرو ورودی به استان ۸۸۴  هزار و ۸۰۰ خودرو و آمارخودرو خروجی از استان ۸۲۵ هزار و ۸۰۰ خودرو بوده است.

وی تصریح کرد: طی این بازه زمانی بیشترین ورودی به استان از محورهای میاندوآب –ملکان، آزادراه تبریز- زنجان، مشکین شهر- اهر، نیر-سراب و ایو اوغلی- مرند و جاده قدیم زنجان-میانه بوده است.

علیزاده از رانندگان خواست با توجه به افزایش میزان تردد در محورهای استان با رعایت موارد ایمنی و سرعت مطمئنه رانندگی در روزهای آخر تعطیلات نوروزی از بروز حوادث و سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱