اعزام ماشین آلات راهداری آذربایجان‌شرقی به ورزقان
اعزام ماشین آلات راهداری آذربایجان‌شرقی به ورزقان

رئیس راهداری و حمل نقل حاده ای شهرستان ورزقان گفت: در پی بارش سنگین و مداوم برف ماشین آلات برفروبی راهداری استان به ورزقان اعزام شد. پورابراهیم رئیس راهداری و حمل نقل حاده ای شهرستان ورزقان در گفت و گو با خبرنگاراندر ورزقان ضمن اعلام این خبر گفت: باتوجه به بارش شدید و مداوم برف […]رئیس راهداری و حمل نقل حاده ای شهرستان ورزقان گفت: در پی بارش سنگین و مداوم برف ماشین آلات برفروبی راهداری استان به ورزقان اعزام شد.

پورابراهیم رئیس راهداری و حمل نقل حاده ای شهرستان ورزقان در گفت و گو با خبرنگاراندر ورزقان ضمن اعلام این خبر گفت: باتوجه به بارش شدید و مداوم برف در شهرستان و علی رغم تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری هم اکنون تردد به سختی و زنجیر چرخ در بزرگراه ورزقان تبریز امکان پذیر است.

وی ادامه داد: محور ورزقان به خاروانا و تمام محورهای روستای شهرستان همچنان مسدود بوده و محور ورزقان به اهر در حال بازگشایی می باشد که امیدواریم تا بعد از ظهر محورهای اصلی را بازگشایی نماییم.

رئیس راهداری ورزقان گفت: با توجه به حجم سنگین برف؛ ۵ دستگاه از ماشین آلات برفروبی و نمک پاشی اداره کل راهداری به منطقه اعزام شدند و امکانات شهرستانی متشکل از ۱۱ دستگاه که جمعا ۱۶ دستگاه بسیج شدند مسیرها برفروبی گردد.

وی در پایان از هموطنان درخواست کرد به هیچ عنوان وارد جاده های مواصلاتی منتهی به ورزقان نشوند و در صورت ضرورت حتما با سوخت و لوازم ایمنی مطمئن به همراه داشته باشند.

پایان پیام/۶۰۰۱۷