اطلاعیه سمات در خصوص پرداخت سود سهام عدالت/نیمی از سود پرداخت شد
اطلاعیه سمات در خصوص پرداخت سود سهام عدالت/نیمی از سود پرداخت شد

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)  در خصوص توزیع سود سهام عدالت اطلاعیه ای منتشر کرد.  متن اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ضمن تبریک تقارن بهار سال ۱۴۰۰ با اعیاد […]

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)  در خصوص توزیع سود سهام عدالت اطلاعیه ای منتشر کرد.

 متن اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن تبریک تقارن بهار سال ۱۴۰۰ با اعیاد شعبانیه به استحضار سهامداران محترم مشمول سهام عدالت میرساند، در پی انتشار اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر واریز سود سهام عدالت، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سود سهام متعلق به مشمولین سهام عدالت اعم از افرادی که روش مستقیم سهامداری را انتخاب نموده یا در روش غیرمستقیم سهامداری باقی مانده اند ، توزیع می کند. در مرحله نخست، ۵۰ درصد از سود متعلق به هر سهامدار، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم در آستانه سال نو پرداخت شد. 

پرداخت سود به هر سهامدار روش مستقیم، منوط به تملک وی نسبت به سهام شرکت سرمایه پذیر در روز برگزاری مجمع عمومی آن شرکت بوده و به تناسب آن میزان سهم، سود مقرر پرداخت می شود. همچنین، پرداخت سود به هر سهامدار روش غیرمستقیم، منوط به آن است که سهام شرکت سرمایه گذاری استانی را تا تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ در تملک خود داشته و نسبت به فروش آن اقدام ننموده باشد .

با توجه به میزان مالکیت سهام این شرکتها، سود مقرر متناسب با جدول ذیل به سهامداران پرداخت شده است:

لازم به ذکر است آندسته از هموطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده اند میتوانند از طریق ثبت نام در سامانه سجام به نشانی : www.sejam.ir  شماره حساب خود را اعلام نموده یا از طریق مراجعه به سایت

 www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل نمایند.

همکاران ما در مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه ۱۵۶۹ آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان در این زمینه هستند .