استقبال گسترده از برنامه‌های کانون پرورش فکری در منطقه آزاد ارس
استقبال گسترده از برنامه‌های کانون پرورش فکری در منطقه آزاد ارس

مدیر کل کانون استان از استقبال گسترده گردشگران در منطقه آزاد ارس از برنامه‌های کتابخانه سیار کانون پرورش فکری استان خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، هادی یوسف‌زاده با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از طرح تکالیف […]

مدیر کل کانون استان از استقبال گسترده گردشگران در منطقه آزاد ارس از برنامه‌های کتابخانه سیار کانون پرورش فکری استان خبر داد.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، هادی یوسف‌زاده با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از طرح تکالیف نوروزی و بهره‌مندی کودکان و نوجوانان از برنامه‌های کانون در ایام نوروز ، کتابخانه سیار منطقه ‌آزاد ارس فعالیت‌های متنوعی را اجرا می‌کند.
وی افزود: این کتابخانه سیار طی روزهای ۵ الی ۸ و نیز ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه با حضور در پارک‌ها و اماکن پرتردد شهر جلفا، میزبان کودکان و نوجوانان این منطقه و مسافران نوروزی است.
مدیرکل کانون استان در عین حال تصریح کرد : علاوه بر فعالیت‌های مرتبط با کتاب و کتابخوانی، این کتابخانه سیار اقدام به برپایی کارگاه‌های هنری و ادبی نیز کرده است.
یوسف‌زاده افزود: کتابخانه‌های سیار تبریز و کتابخانه سیار روستایی هشترود نیز روز ،۱۳ فروردین با حضور در جمع کودکان و نوجوانان برنامه‌هایی را در روز طبیعت اجرا خواهند کرد.
گفتنی است مرکز شماره ۲ کانون تبریز هم از ۳ الی ۱۲ فروردین میزبان کودکان و نوجوانان است.