استاندار آذربایجان‌شرقی چه چالشی را برای شهرستان مراغه پیش‌بینی کرد
استاندار آذربایجان‌شرقی چه چالشی را برای شهرستان مراغه پیش‌بینی کرد

استاندار آذربایجان‌شرقی خطاب به مدیرکل راه‌آهن استان گفت: اگر مشکل حذف قطارهای مبدأ مراغه حل نشود به یک چالش تبدیل خواهد شد و باید برای آن راهکار ارائه شود. به گزارش قلم پرس،از مراغه، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز در جمع مدیران مراغه اظهار کرد: من از مردم مراغه و هشترود به‌خاطر طولانی‌شدن اجرای طرح […]استاندار آذربایجان‌شرقی خطاب به مدیرکل راه‌آهن استان گفت: اگر مشکل حذف قطارهای مبدأ مراغه حل نشود به یک چالش تبدیل خواهد شد و باید برای آن راهکار ارائه شود.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز در جمع مدیران مراغه اظهار کرد: من از مردم مراغه و هشترود به‌خاطر طولانی‌شدن اجرای طرح آزادراه مراغه – هشترود عذرخواهی می‌کنم.

رحمتی افزود: اکنون ۲۹ کیلومتر از این آزادراه مراحل نهایی عملیات اجرایی را طی می‌کند و تعیین ورودی و خروجی، آسفالت سه و نیم کیلومتر از مسیر و تأمین نیوجرسی برای بهره‌برداری از این ۲۹ کیلومتر ضروری است.

وی همچنین با اشاره به اینکه گفته می‌شود پل غیرهمسطح «تازه‌کند» کیفیت لازم را ندارد، اضافه کرد: اگر کارشناسان پایین‌بودن کیفیت آن را تأیید کنند، بازرسی استانداری با عوامل آن برخورد خواهد کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین خطاب به مدیرکل راه‌آهن آذربایجان نیز گفت: اگر مشکل حذف قطارهای مبدأ مراغه حل نشود، به یک چالش تبدیل خواهد شد و باید برای آن راهکار ارائه شود.

رحمتی، این را هم بیان کرد که سفرهای شهرستانی با هدف نظارت ستادی انجام می‌شود و اولویت آن مطرح‌شدن مسائل و مشکلات و شناسایی راهکارها برای بسیج امکانات جهت حل آنهاست.

وی با بیان اینکه تشکیل جلسات حل مسئله در تمام شهرستان‌های استان در دستور کار قرار دارد، افزود: راه نرفته همچنان بسیار است و وقتی در میان مردم حضور می‌یابیم، متوجه می‌شویم که مردم انتظار بیشتری دارند.

پایان پیام/س