ابتلای ۳ دستیار دیگر مانچینی به کرونا بعد از بازی با لیتوانی
ابتلای ۳ دستیار دیگر مانچینی به کرونا بعد از بازی با لیتوانی

به گزارش ایسنا و به نقل از رای اسپورت، بعد از دیدار ایتالیا و بلغارستان در انتخابی جام جهانی قطر، یک عضو کادرفنی این تیم به دلیل ابتلا به کرونا، اردوی تیم ملی فوتبال ایتالیا را ترک کرد و به خانه برگشت. اکنون بعد از دیدار با لیتوانی، سه دستیار دیگر روبرتو مانچینی به ویروس […]

به گزارش ایسنا و به نقل از رای اسپورت، بعد از دیدار ایتالیا و بلغارستان در انتخابی جام جهانی قطر، یک عضو کادرفنی این تیم به دلیل ابتلا به کرونا، اردوی تیم ملی فوتبال ایتالیا را ترک کرد و به خانه برگشت.

اکنون بعد از دیدار با لیتوانی، سه دستیار دیگر روبرتو مانچینی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. هیچ اطلاعاتی در مورد علت اعلام این موضوع پس از سوت پایان بازی با لیتوانی وجود ندارد.

بیانیه فدراسیون فوتبال ایتالیا تأیید می کند که این افراد قبل از دیدار با لیتوانی در اتاق های مجزا بودند و خبر ابتلای آنها بعد از دیدار با لیتوانی اعلام شده است.

ایتالیا توانست روند نتایج خوب خود تحت هدایت روبرتو مانچینی را در بازی برابر لیتوانی ادامه دهد و با برتری دو بر صفر برابر این تیم، در صدر جدول رده بندی قرار گرفت تا موقعیت خوبی برای صعود به جام جهانی داشته باشد.

ایتالیا یکی از غایب های بزرگ جام جهانی در دوره قبل بود و امیدوار است بعد از یک دوره غیبت، بتواند بار دیگر حضور در جام جهانی را تجربه کند.

هفته چهارم این مرحله از رقابت ها ۶ ماه دیگر بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا برگزار می شود.

انتهای پیام