آل‌هاشم: مدیران ضعیف مدعی تحویل گرفتن ویرانه‌ها هستند
آل‌هاشم: مدیران ضعیف مدعی تحویل گرفتن ویرانه‌ها هستند

[ad_1] نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مدیر موفق کسی است که زحمات مدیران سابق نیز یادی کند. فردی که به‌هنگام شروع کار می‌گوید ویرانه تحویل گرفتم، مدیر ضعیفی است. به گزارش قلم پرس،از جلفا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی‌‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در بازدید از منطقه آزاد ارس با تبریک انتصاب مجید کیانی، […]

[ad_1]


نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مدیر موفق کسی است که زحمات مدیران سابق نیز یادی کند. فردی که به‌هنگام شروع کار می‌گوید ویرانه تحویل گرفتم، مدیر ضعیفی است.

به گزارش قلم پرس،از جلفا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی‌‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در بازدید از منطقه آزاد ارس با تبریک انتصاب مجید کیانی، خطاب به رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس اظهار کرد: برخی انتصابات ما را از صمیم قلب خرسند می‌کند و انتصاب شما از این نوع بود.

وی افزود:مدیر جدید ارس را نیروی به‌نام، پرتلاش و کارآمد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء می‌شناسیم که در راه خدمت به کشور و ائمه معصومین در خارج از کشور اقدامات ارزشمندی داشته است و باتوجه به کارنامه‌ موفق‌تان انشاءالله در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس نیز موفق خواهید شد.

امام جمعه تبریز افزود: لازمه اجرایی شدن اهداف رشد و توسعه ارس، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود به منظور افزایش بهره‌وری می‌باشد. ضروری است در کنار نیروهای متخصص بومی سازمان از مشاوران قوی اقتصادی استفاده شود. البته این بدان‌ معنا نیست که از ظرفیت‌های خارج از سازمان استفاده نکنید.

وی با ذکر توصیه‌ای از آیت‌الله مکارم شیرازی، خاطرنشان کرد: مدیر موفق کسی است که زحمات مدیران سابق نیز یادی کند. فردی که به‌هنگام شروع کار می‌گوید خرابه تحویل گرفتم مدیر ضعیفی است. هر یک از مدیران دوره‌های پیشین زحماتی را برای این منطقه کشیده‌اند و باید تجربیات و اقدامات خوب مدیران قبلی را یادآوری کرد و کارهای نیمه‌تمام و ناموفق‌شان را برای رشد منطقه اصلاح کرد.‌

انتهای پیام/۶۰۰۲۷/


[ad_2]