آخرین وضعیت باشگاه تراکتور/ادامه فعالیت تیم تراکتور با مدیریت قبلی
آخرین وضعیت باشگاه تراکتور/ادامه فعالیت تیم تراکتور با مدیریت قبلی

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز در خصوص آخرین وضعیت باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور تبریز و تکلیف مدیریت این باشگاه اظهار داشت: در حال حاضر هیچ اتفاق جدیدی در این مورد رخ نداده و روند تغییر تیم مدیریتی آن تغییری نداشته است. وی در خصوص واگذاری تیم سرخپوش تبریزی […]

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز در خصوص آخرین وضعیت باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور تبریز و تکلیف مدیریت این باشگاه اظهار داشت: در حال حاضر هیچ اتفاق جدیدی در این مورد رخ نداده و روند تغییر تیم مدیریتی آن تغییری نداشته است.

وی در خصوص واگذاری تیم سرخپوش تبریزی به مجموعه صنایع مس خاطر نشان کرد: این موضوع تاکنون به نتیجه خاصی نرسیده و موضوع قابل اعلامی در این زمینه وجود ندارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مورد تکلیف واگذاری این باشگاه نیز گفت: با توجه به اینکه پیگیری های اخیر در این زمینه فعلاً به نتیجه ای نرسیده است، باشگاه تراکتور با مالک و تیم مدیریتی قبلی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

گزارش فاری حاکی است،  موضوع واگذاری تیم تراکتور پس از فراز و نشیب های چند ساله در این خصوص، در چند ماهه اخیر و با اعلام عدم تمایل مجدد رضا زنوزی مالک این باشگاه به تیم داری وارد فاز جدیدی شد.

این موضوع با ورود مسئولان و نمایندگان آذربایجان شرقی حالت جدی تری به خود گرفت و در آخرین مورد نام صنایع مس نیز به عنوان گزینه واگذاری مالکیت تراکتور مطرح شد و حتی برخی اخبار و اظهار نظرها حاکی از قطعی شدن این اتفاق بود.

حال با این اظهار نظر رئیس مجمع نمایندگان استان و اخبار و اطلاعات جسته گریخته به نظر می رسد موضوع واگذاری تیم پرهوادار آذربایجان به صنایع مس نیز به سرانجام نرسیده و این تیم همچنان باید با همان مالک و مدیریت قبلی به کار خود در لیگ برتر ادامه دهد، موضوعی که با توجه به عدم تمایل زنوزی به تملک باشگاه سرخپوش تبریزی و حواشی و تبعات آن، وضعیت این تیم را مبهم تر از قبل خواهد کرد.

انتهای پیام/