۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم ایران با ولایت فقیه است
۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم ایران با ولایت فقیه است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت : ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم ایران با ولایت فقیه است حجت الاسلام رحیم علی طالعی امشب در همایش ۹ دی شهر خداجو اظهار داشت: کسانی که خلاف رهنمودهای رهبری عمل کننند در غفلت هستند و از سوی مردم تردد خواهند شد. وی خاطرنشان کرد: […]

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت : ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم ایران با ولایت فقیه است

حجت الاسلام رحیم علی طالعی امشب در همایش ۹ دی شهر خداجو اظهار داشت: کسانی که خلاف رهنمودهای رهبری عمل کننند در غفلت هستند و از سوی مردم تردد خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ  ایران در این روز با انسجام ملی خود اعمال ناشایست عوامل و سران فتنه را محکوم کردند.

طالعی با اشاره به خسارت‌های سیاسی و اجتماعی فتنه ۸۸ به کشور افزود: کارهای فتنه گران و عوامل فریب خورده آنها مردم را هوشیارتر کرد.

مسئول ستاد ۹ دی شهرستان مراغه افزود: اگر از ولی فقیه که آگاه به زمان است اطاعت و حق را از باطل بشناسیم مسیر پیشرفت را فراهم کرده‌ایم و پیروز خواهیم شد.

طالعی در ادامه گفت: راه حل مشکلات کشور داشتن روحیه انقلابی‌گری  و توجه به اقتصاد مقاومتی از سوی مسئولان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه خاطرنشان کرد: دشمن در فتنه ۸۸ می‌خواست خون شهدا و امام شهدا را پایمال بکند که حضور با بصیرت مردم و تدابیر و هدایت‌های ولی فقیه و امام حاضر دشمن را ناکام گذاشت و به نظام مقدس جمهوری اسلامی روح و قدرت تازه‌ای بخشید.

وی ادامه داد: تا زمانی اثبات کنیم ما ملت ایران اسلامی در صحنه و به خون شهدا پایبند هستیم هیچ آسیبی نظام ما را تهدید نخواهد کرد و سرآمد سایر کشور ها خواهیم بود.