با نفت ۳۰ دلار نمی‌توان هزینه کشور را تامین کرد/ به سمت صنایع تبدیلی باید حرکت کرد
با نفت ۳۰ دلار نمی‌توان هزینه کشور را تامین کرد/ به سمت صنایع تبدیلی باید حرکت کرد

سرپرست معاونت حوزه هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: امروز با نفت ۳۰ دلار نمی‌توان هزینه کشور را تامین کرد، برای رونق اقتصادی و به تبع آن رونق اشتغال به سمت صنایع تبدیلی از نفت حرکت کنیم. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، احمد محمدزاده در  نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، […]

سرپرست معاونت حوزه هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: امروز با نفت ۳۰ دلار نمی‌توان هزینه کشور را تامین کرد، برای رونق اقتصادی و به تبع آن رونق اشتغال به سمت صنایع تبدیلی از نفت حرکت کنیم.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، احمد محمدزاده در  نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، با بیان اینکه دغدغه اصلی این کار گروه اشتغال است، اظهار داشت: اساسی‌ترین بحث این کارگروه اشتغال بوده و باید هر یک از اعضای این کارگروه برای کمک به رونق اشتغال پیشنهادهای موثری را ارائه کنند.

وی افزود: همه ما به عنوان اعضای این کارگروه در خصوص مسئله اشتغال مسئول هستیم و این نشست‌ها نباید به نشستی صرف ورود به مسائل بانکی تبدیل شود.

محمدزاده در ادامه با تاکید بر اینکه تشکل‌ها باید فعال شود، اضافه کرد: تشکل‌هایی همچون کانون کارفرمایان استان که زیرمجموعه کارگروه هست باید دعوت شده و از پیشنهادات آنها در خصوص رونق اشتغال در استان بهره‌مند شویم.

سرپرست معاونت حوزه هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: همه بخش‌ها و تشکل‌ها نخبگان استان هستند و باید در این زمینه از داشته‌های آنها استفاده شود و اگر هر انجمن یا تشکل پیشنهادی ارایه کند می‌توان جمع‌بندی کرد و به نتیجه‌ای رسید.

وی با بیان اینکه امروز در جامعه جوانان بیکار و پژوهشکده‌های بسیار و حدود ۴ هزار هیئت علمی در استان داریم، گفت: امروز با نفت ۳۰ دلار نمی‌توان هزینه کشور را تامین کرد، برای رونق اقتصادی و به تبع آن رونق اشتغال به سمت صنایع تبدیلی از نفت حرکت کنیم.