همه دستگاه‌ها باید در کنار صدا و سیما باشند
همه دستگاه‌ها باید در کنار صدا و سیما باشند

استاندار آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیران و مجموعه عوامل صدا و سیمای مرکز استان، خاطرنشان کرد: ارتباط مدیریت اجرایی و دستگاه‌های استان با صدا و سیما، ارتباطی برادرانه، دوطرفه و بر اساس احترام، تعامل و همکاری متقابل است. به گزارش قلم پرس: اسماعیل جبارزاده در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های فنی، […]

استاندار آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیران و مجموعه عوامل صدا و سیمای مرکز استان، خاطرنشان کرد: ارتباط مدیریت اجرایی و دستگاه‌های استان با صدا و سیما، ارتباطی برادرانه، دوطرفه و بر اساس احترام، تعامل و همکاری متقابل است.

به گزارش قلم پرس: اسماعیل جبارزاده در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های فنی، تولیدی و عمرانی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، افزود: صدا و سیما همواره انعکاس‌دهنده خدمات دستگاه‌ها بوده و امروز بنده به نمایندگی از مدیران دستگاه‌ها از تلاش‌های صدا و سیما تشکر می‌کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که صدا و سیما از جمله دستگاه‌هایی است که بهره‌وری در آن بالاست، افزود: امروز صدا و سیما، فراگیرترین رسانه برای نشان دادن خدمات دولت به مردم است، بنابراین همه دستگاه‌ها باید در کنار صدا و سیما باشند.

جبارزاده با بیان این که منابع صدا و سیما محدود است، افزود: انتظارات ما از صدا و سیما زیاد است و به تبع این انتظار باید در حد توان به این مجموعه کمک کنیم تا دست صدا و سیما در تولید برنامه‌های مختلف باز باشد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به استقبال مردم کشورهای همسایه از برنامه‌های صدا و سیما، خواستار واگذاری مسوولیت تولید و پخش برنامه‌های برون‌مرزی رسانه ملی به صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی شد.

وی اظهار داشت: با توجه به همسایگی استان آذربایجان شرقی با سه کشور و استقبالی که مردم این کشورها از برنامه‌های صدا و سیما دارند، لزوم تولید و پخش برنامه‌های جدید و متنوع برون‌مرزی بیش از پیش احساس می‌شود.

جبارزاده افزود: معتقدیم که برنامه‌های برون‌مرزی ویژه این منطقه که در تهران ساخته می‌شود نمی‌تواند به اندازه برنامه‌های تولید شده در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی موثر باشد، لذا انتظار داریم مسوولیت تولید این برنامه‌ها به صدا و سیمای استان سپرده شود.

وی همچنین خواستار اعطای اختیارات ویژه به صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای همکاری با کشورهای مختلف در زمینه تولید، پخش و فروش برنامه‌های متنوع صدا و سیما شد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پخش هفتگی چندین برنامه ملی زنده از مرکز استان از جمله مسابقات ورزشی، بر ارتقای سیستم‌های فنی و واحدهای سیار صدا و سیما تاکید کرد.

وی با اشاره به کثرت برنامه‌های صدا و سیمای آذربایجان شرقی به ویژه در ایام و مناسبت‌های ملی و مذهبی و اهمیت این مرکز در نمایش عشق و شور مردم آذربایجان به اسلام و انقلاب، خواستار توجه ویژه سازمان صدا و سیما به این مرکز شد.