امید داریم در سال ۹۵ راه‌های روستایی و بین شهری به آسفالت ایمن و مطمئن مجهز شوند
امید داریم در سال ۹۵ راه‌های روستایی و بین شهری به آسفالت ایمن و مطمئن مجهز شوند

استاندار آذربایجان شرقی، گفت: تمامی اقدامات لازم جهت پیشرفت زیر ساخت‌های خسروشاه انجام شود و امید است در سال ۹۵ هیچ یک از راه‌های روستایی و بین شهری خسروشاه خاکی نبوده و به آسفالت ایمن و مطمئن مجهز شوند. به گزارش قلم پرس به نقل از  خبرگزاری تسنیم، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در مراسم افتتاح […]

استاندار آذربایجان شرقی، گفت: تمامی اقدامات لازم جهت پیشرفت زیر ساخت‌های خسروشاه انجام شود و امید است در سال ۹۵ هیچ یک از راه‌های روستایی و بین شهری خسروشاه خاکی نبوده و به آسفالت ایمن و مطمئن مجهز شوند.

به گزارش قلم پرس به نقل از  خبرگزاری تسنیم، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح ورودی خسروشاه، با بیان اینکه شهرستان خسروشاه در طی ۲ سال اخیر پیشرفت‌های فراوانی داشته است، اظهار داشت: با افتتاح‌های اخیر، خسروشاه یکی از بخش‌های فعال و نمونه استانی به شمار می‌رود.

وی افزود: استانداری آذربایجان شرقی در نظر دارد این رتبه را نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشور پیش برده تا بتوانیم بخش خسروشاه را به عنوان بخش نمونه کشوری اعلام کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت خدمات دولت یازدهم، تصریح کرد: خوشبختانه دولت یازدهم توانسته است خدمات بیشتری در زمان رکود شدید نفت ارائه داده و از لحاظ عمرانی در دولت قبلی که اوج فروش نفت در کشور بود، پیشی گیرد.

جبارزاده از افتتاح ۱۱ پروژه همزمان در استان خبرداد و خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی‌های اخیر استانداری و ادارات تابع استان، در نظر گرفتیم تا به میمنت ایام الله دهه فجر پروژه‌های افتتاحی، ۱۱ پروژه در سطح استان امروز همزمان افتتاح شود.

وی خواهان پیشرفت روز افزون این بخش شهرستان تبریز شد و گفت: از بخشدار و مسئولان شهری این شهرستان خواهشمندیم تمامی اقدامات لازم جهت پیشرفت زیر ساخت‌های این شهرستان انجام داده و امید است در سال ۹۵ هیچ یک از راه‌های روستایی و بین شهری شهرستان خسروشاه خاکی نبوده و به آسفالت ایمن و مطمئن مجهز شوند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات ۷ اسفند بیان کرد: از تمامی مردم ایران و به ویژه مردم این شهرستان خواهشمندیم تا با حضور در پای صندوق‌های رأی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشته، چرا که حضور مردم در عرصه انتخابات بسیار مهم و حساس است.

وی افزود: هر رأی که در صندوق انداخته می‌شود، تیری بر قلب دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است و امیدوارم شهرستان خسروشاه به عنوان شهر برتر در جهت شرکت در انتخابات ۷ اسفند در استان و کشور شناخته شود.