کشف بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر “گل” در فرودگاه تبریز
کشف بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر “گل” در فرودگاه تبریز

فرمانده پلیس فرودگاه های آذربایجان شرقی از کشف ۲ کیلو و ۵۷۵ گرم مواد مخدر از نوع “گل” در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،  اللهوردی خضرلو در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حمل موارد مخدر توسط فردی در یکی از پروازهای خارجی […]

فرمانده پلیس فرودگاه های آذربایجان شرقی از کشف ۲ کیلو و ۵۷۵ گرم مواد مخدر از نوع “گل” در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،  اللهوردی خضرلو در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حمل موارد مخدر توسط فردی در یکی از پروازهای خارجی فرودگاه تبریز،شناسایی و دستگیری قاچاقچی در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران پلیس فرودگاه حین کنترل بار مسافران پروازهای خارجی، به بار دو نفر از مسافران مشکوک و جهت بازرسی به مقر پلیس دلالت دادند.

این مقام انتظامی افزود: در بارزسی‌های فنی و تخصصی از بار متهمان دستگیر شده مقدار ۲ کیلو و  ۵۷۵ گرم مواد مخدر از نوع “گل ” که در بسته‌های کوچک به طرز ماهرانه در اخل لباس ها جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده پلیس فرودگاه های آذربایجان‌شرقی در پایان با بیان اینکه متهم به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: مسافران خطوط هوایی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک را سریعا” با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.