۱۰۰ روستای هشترود در محاصره برف و کولاک /تردد در محور زنجان – تبریز با زنجیرچرخ
۱۰۰ روستای هشترود در محاصره برف و کولاک /تردد در محور زنجان – تبریز با زنجیرچرخ

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود گفت: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان هشترود به علت بارش برف همراه با کولاک بسته است. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا اوشال امروز  اظهار داشت: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان هشترود به علت بارش برف همراه با کولاک بسته شده و اگر وزش باد […]

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود گفت: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان هشترود به علت بارش برف همراه با کولاک بسته است.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا اوشال امروز  اظهار داشت: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان هشترود به علت بارش برف همراه با کولاک بسته شده و اگر وزش باد آغاز شود راه‌های مسدود شده روستایی بیشتر خواهد شد.

وی گفت: هم اکنون تردد در محور پیامبر اعظم (ص) به کندی و با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

اوشال اضافه کرد: در سایر محورها از جمله هشترود به مراغه، میانه، قره‌چمن و قره‌آغاج را‌ها باز بوده و تردد در جریان است.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان برای تردد در جاده‌ها در این فصل باید زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم به همراه داشته و از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند، تایید کرد: رانندگان به منظور کاهش خطرات احتمالی در جاده‌ها باید از تردد غیرضروری خودداری کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود افرود: رانندگان در صورت نیاز علاوه بر داشتن تجهیزات زمستانی از طریق سامانه ۱۴۱ و شماره تلفن‌های ۰۴۱۵۲۶۲۲۲۸۸ و ۰۴۱۵۲۶۲۲۱۲۹ و ۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵ از وضعیت راه‌ها اطلاع کسب کرده سپس اقدام به خروج از منزل کنند.

اوشال ادامه داد: همکاران زحمتکش این اداره به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سؤوالات رانندگان و مسافران عزیز در خصوص وضعیت راه‌ها هستند.

برف همچنین مدارس ابتدایی و پیش دبستانی هشترود را امروز تعطیل کرد.