کلیه فعالیت‌های ورزشی در ورزقان تعطیل شد
کلیه فعالیت‌های ورزشی در ورزقان تعطیل شد

به دلیل بارش برف سنگین کلیه اماکن ورزشی شهر ورزقان امروز تعطیل شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، بارش برف از شب گذشته در شهرستان ورزقان آغاز شده است که در شهر ورزقان ارتفاع برف بیش از نیم متر و مناطق مرتفع شهرستان ورزقان برف تا یک متر نیز گزارش شده است. پیگیری‌های خبرنگاراننشان می‌دهد […]به دلیل بارش برف سنگین کلیه اماکن ورزشی شهر ورزقان امروز تعطیل شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، بارش برف از شب گذشته در شهرستان ورزقان آغاز شده است که در شهر ورزقان ارتفاع برف بیش از نیم متر و مناطق مرتفع شهرستان ورزقان برف تا یک متر نیز گزارش شده است.

پیگیری‌های خبرنگاراننشان می‌دهد که روز گذشته تمرینات تیم‌های ورزشی این شهر همانند کشتی و تکواندو برگزار شده بود، اما حجم سنگین برف که در شب گذشته باریده است سبب شده اکثر ‌راه‌های روستایی در این شهرستان مسدود شود و امکان حضور ورزشکاران در سالن‌های ورزشی میسر نشود.

بر این اساس کلیه سالن‌های ورزشی شهرستان ورزقان امروز تعطیل بوده و در مورد فردا هم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 شهرستان ورزقان یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی است. مرکز آن شهر ورزقان است. این شهر در فاصله ۷۰ کیلومتری تبریز، ۳۵ کیلومتری اهر، ۶۵ کیلومتری بخش خاروانا، ۱۳۵ کیلومتری جلفا و ۹۰ کیلومتری مرز یعنی پایانه مرزی نوردوز قرار گرفته است.

پایان پیام/۶۰۰۱۷