پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان عیدگشايش
پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان عیدگشايش

استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی درگذشت حاج کریم عیدگشايش پدر غیور مردان دفاع مقدس شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش را تسلیت گفت. به گزارش قلم پرس، متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم خبر درگذشت جناب آقای حاج کریم عیدگشايش پدر غیور مردان دفاع مقدس شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش موجب تاثر و […]

استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی درگذشت حاج کریم عیدگشايش پدر غیور مردان دفاع مقدس شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش را تسلیت گفت.

به گزارش قلم پرس، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خبر درگذشت جناب آقای حاج کریم عیدگشايش پدر غیور مردان دفاع مقدس شهیدان جعفر و احمد عیدگشايش موجب تاثر و تالم فراوان گردید.
این پدران صبور که ارزشمندترین داشته‌های خود را در حفظ و حراست از میهن عزیز و انقلاب اسلامی فدای دین و کشور کردند الگویی بی بدیل برای ملت قدرشناس ایران هستند و یاد و خاطره‌ی ایشان و دو فرزند شهید و گرانقدرش در تاریخ پرافتخار این سرزمین به نیکی ماندگار خواهد بود.
اینجانب به عنوان خادم مردم آذربایجان‌شرقی مصیبت وارده را به مردم شریف مراغه،خانواده‌های محترم ایثارگران به خصوص به خانواده‌ی محترم عیدگشايش و کلیه‌ی بازماندگان از صمیم قلب تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علوّ درجات و رحمت الهی آرزومندم.
اسماعیل جبارزاده
استاندار آذربایجان‌شرقی