واکنش مقامات آمریکایی به پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران آمریکایی
واکنش مقامات آمریکایی به پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران آمریکایی

مقامات آمریکایی به پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران آمریکاییواکنش نشان دادند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ خبرنگارشبکه سی. بی. اس در پیامی توییتری واکنش یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا به اقدام ایران در پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران متجاوز آمریکایی را منتشر کرد. «مارگارت برنان» در پیام […]

مقامات آمریکایی به پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران آمریکاییواکنش نشان دادند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ خبرنگارشبکه سی. بی. اس در پیامی توییتری واکنش یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا به اقدام ایران در پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران متجاوز آمریکایی را منتشر کرد.

«مارگارت برنان» در پیام توییتری خود نوشت: یک مقام وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که ایران از پخش تصاویر گریه کردن تفنگداران بازداشت شده، دنبال اهداف تبلیغاتی است و از نظر او این اقدامی انزجار برانگیز است.

 اشک نظامی آمریکایی اشک مک کین را هم در آورد

«جان مک کین» عضو سنای آمریکا و رییس کمیته نیروهای مسلح سنا در بیانیه‌ای درباره انتشار تصاویر جدید سپاه پاسداران از نظامی آمریکایی نوشت اهمال دولت آمریکا در دفاع از وجهه و شهرت تفنگداران آمریکایی که به اسارت ایران درآمدند، همه نظامیان آمریکایی را در معرض خطر قرار می‌دهد.

وی در بیانیه خود نوشت انتشار تصاویر جدید از تفنگداران دریایی آمریکا که به طور غیرقانونی توسط سپاه پاسداران ایران زندانی شده بود نشان دهنده تازه‌ترین اقدام تحریک آمیز ایران ضد آمریکا و تلاشی دیگر ایران برای تحقیر نظامیان آمریکایی است.
عضو سنای آمریکا افزود: همین هفته گذشته، رهبر ایران مدال فتح را به سینه افرادی که با نظامیان آمریکایی بد رفتاری کردند چسباند. با این حال نزدیک به یک ماه پس از بازداشت آن‌ها مسئولان دولت اوباما که از ایرانی‌ها به خاطر رفتارشان تقدیر کرده‌اند همچنان از محکوم کردن این حادثه خودداری می‌کنند اقدامی که نقض آشکار قوانین بین المللی و نقض چندین قرن سنت‌های دریانوردی بود. ادامه سکوت دولت آمریکا خطرناک و تاسف آور است. اهمال در اجرای اصول اولیه قانون و خودداری از دفاع از شهرت این نظامیان، همه نظامیان آمریکایی را در خطر بیشتر قرار می‌دهد.