واکنش شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان شرقی به حادثه تروریستی کرمان
واکنش شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان شرقی به حادثه تروریستی کرمان

شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان شرقی طی بیانیه‌‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، شورای خلیفه‌گری کل ارامنه آذربایجان شرقی طی بیانیه‌‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد. در متن پیام اسقف اعظم گریگور چیفتچیان آمده است: “اقدام تروریستی در گلزار شهدای کرمان در روز بزرگداشت سردار شهید حاج‌قاسم […]شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان شرقی طی بیانیه‌‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، شورای خلیفه‌گری کل ارامنه آذربایجان شرقی طی بیانیه‌‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد.

در متن پیام اسقف اعظم گریگور چیفتچیان آمده است:

“اقدام تروریستی در گلزار شهدای کرمان در روز بزرگداشت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی در شرایطی که آحاد مردم جهت عرض ارادت به آن شهید والامقام اجتماع کرده بودند، موجی از غم و اندوه را در دل های ما آوار نمود و سراسر ایران به سوگ نشست.

بی‌شک این اقدام اهریمنی با حمایت‌های استکبار جهانی و عوامل فریب خورده آن ها صورت می گیرد و این همزمانی با قیام و طوفان الاقصی که تحت تاثیر آموزه‌های آن سردار شهید انجام می‌پذیرد بیانگر این موضوع است که ترس استکبار از شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی است که اگر جز این بود در مراسم بزرگداشت ایشان این اقدام صورت نمی گرفت.

اینجانب به همراه شورای خلیفه‌گری و مجمع نمایندگان این اقدام تروریستی را به شدت محکوم و ضمن عرض تسلیت به خانواده های معزز شهدا،‌برای مجروحان آن حادثه آرزوی سلامتی داریم”.

پایان پیام/