هوانیروز یکی از یگان‌های کارآمد و بسیار مؤثر نیروی زمینی است
هوانیروز یکی از یگان‌های کارآمد و بسیار مؤثر نیروی زمینی است

فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هوانیروز در آمادگی کامل رزمی قرار دارد، گفت: یگان هوانیروز آذربایجان‌شرقی یکی از یگان‌های سرعتی و استقراری بوده و با توجه به حمایت‌های استانداری مشکلات کمتری در این استان داریم. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ دوم هوشنگ یاری عصر امروز در […]

فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هوانیروز در آمادگی کامل رزمی قرار دارد، گفت: یگان هوانیروز آذربایجان‌شرقی یکی از یگان‌های سرعتی و استقراری بوده و با توجه به حمایت‌های استانداری مشکلات کمتری در این استان داریم.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ دوم هوشنگ یاری عصر امروز در دیدار با استاندار آذربایجان‌شرقی، ضمن قدردانی از استاندار آذربایجان‌شرقی در خصوص حمایت‌های انجام شده اظهار داشت: یگان‌های هوانیروز کشور یکی از اولین یگان‌های ارتش بود که پس از انقلاب تنها در ۱۸ ماه آغاز انقلاب، ۴۴ شهید تقدیم انقلاب کرد.

وی افزود: هوانیروز یکی از یگان‌های کارآمد و بسیار مؤثر نیروی زمینی و در خدمت تمام ملت ایران بوده و هست.

یاری با بیان اینکه هوانیروز در آمادگی کامل رزمی قرار دارد، خاطرنشان کرد: تبریز حرف برای گفتن زیاد دارد و شاهد هستیم که در خصوص رفع مشکلات، مدیریت خوبی انجام شده و مدیریت عالی در این استان وجود دارد.

وی با اشاره به پشتیبانی‌های استاندار آذربایجان‌شرقی به هوا نیروز گفت: زمانی که یک استاندار دید بسیار خوب نظامی دارد، یک ظرفیت خوبی محسوب می‌شود و باید از این ظرفیت به خوبی بهره‌مند شویم.

فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: یگان هوانیروز استان یکی از یگان‌های سرعتی و استقراری بوده و با توجه به حمایت‌های استانداری مشکلات کمتری در این استان داریم.

وی افزود: برای توسعه استان آذربایجان شرقی و حمایت از یگان‌‌های نظامی استان آنچه که صلاح می‌دانید و هر کمکی که از دست ما بر می‌آید، انجام می‌دهیم.