هفت طرح عمرانی و امدادی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی افتتاح شد
هفت طرح عمرانی و امدادی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی افتتاح شد

هفت طرح عمرانی و امدادی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی با اعتبار هزینه شده یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال همزمان با سراسر کشور به صورت آنلاین و با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس جمعیت هلال‌ احمر افتتاح شد. این طرح ها روز سه‌شنبه در شهرهای شبستر، آذرشهر، تسوج، ملکان، جلفا و کلیبر […]


هفت طرح عمرانی و امدادی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی با اعتبار هزینه شده یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال همزمان با سراسر کشور به صورت آنلاین و با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس جمعیت هلال‌ احمر افتتاح شد.

این طرح ها روز سه‌شنبه در شهرهای شبستر، آذرشهر، تسوج، ملکان، جلفا و کلیبر به دست استاندار آذربایجان شرقی در پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید محسن فخری زاده واقع در شهرک سرمایه گذاری خارجی افتتاح شد.

پایگاه امداد جاده ای سه راهی تیل در تسوج، پایگاه چند منظوره قلعه دره‌سی کلیبر، پایگاه جاده ای شهرستان جلفا، پایگاه امداد جاده ای شبستر و سوله‌های انبار امدادی در شهرستان‌های ملکان، آذرشهر و کلیبر طرح‌هایی بودند که به بهره برداری رسیدند.

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این طرح ها، با بیان اینکه هلال احمر امکانات خوبی را در مناطق دور افتاده و حادثه خیز ایجاد کرده که حایز اهمیت فراوان است، گفت: هر چند این امکانات در گذشته هم وجود داشت، اما دولت سیزدهم نگاه ویژه ای از لحاظ سخت افزاری و نرم افزای و مدیریت در صحنه به فعالیت های هلال احمر دارد.

عابدین خرّم با تاکید بر اینکه باید به عنوان دولت کمک کنیم تا توانمندی هلال احمر چند برابر شود، افزود: اینکه امروز هفت طرح هلال احمر در هفت منطقه مختلف استان افتتاح می شود، قابل اهمیت چشمگیر است.

وی با اشاره به حضور مجازی معاون اول رییس جمهور در افتتاح های امروز جمعیت هلال‌احمر، گفت: این حمایت مبین ضرورت توجه ویژه به ماموریت های هلال احمر است که ما به جد دنبال می کنیم.

گفتنی است با حضور معاون اول رئیس جمهور ۴۱ پروژه عمرانی هلال‌احمر و ۵۰۰ خانه هلال، ۲۰ پایگاه امداد و نجات، سه سوله بزرگ امدادی، ۱۸ پروژه خدماتی، درمانی و رفاهی در سراسر کشور افتتاح شد.