نام‌نویسی ۵۱ نفر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس تا پنجمین روز ثبت نام
نام‌نویسی ۵۱ نفر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس تا پنجمین روز ثبت نام

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی از نام‌نویسی ۵۱ نفر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مراغه – عجب‌شیر- اهر و هریس خبر داد. به گزارش قلم پرس، سعید شبستری، در رابطه با تعداد ثبت‌نام‌کنندگان تا به امروز در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مراغه – عجب‌شیر – اهر – هریس […]

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی از نام‌نویسی ۵۱ نفر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مراغه – عجب‌شیر- اهر و هریس خبر داد.

به گزارش قلم پرس، سعید شبستری، در رابطه با تعداد ثبت‌نام‌کنندگان تا به امروز در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مراغه – عجب‌شیر – اهر – هریس اظهار داشت: بر ساس آخرین آمار ارائه شده در پایان پنجمین روز از زمان نام نویسی تاکنون در حوزه‌های انتخابیه مراغه – عجب‌شیر- اهر و هریس ۵۱ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد در پنجمین روز از زمان نام‌نویسی ۶ نفر در حوزه انتخابیه اهر و هریس ثبت‌نام کرده‌اند که هر ۶ نفر از طریق فرمانداری نام‌نویسی کرده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: همچنین در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر در پنجمین روز از ثبت‌نام ۸ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۶ نفر از طریق فرمانداری و دو نفر دیگر از طریق طریق ستاد انتخابات کشور نام‌نویسی کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: با توجه به این آمار تاکنون ۵۱ نفر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مراغه – عجب‌شیر، اهر و هریس نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد تا به امروز در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر ۲۷ نفر از طریق فرمانداری و از طریق ستاد انتخابات کشور ثبت‌نام کرده و در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز ۲۴ نفر با مراجعه به فرمانداری و از طریق ستاد انتخابات کشور برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرده‌اند.