نادال هنوز برای حضور در المپیک تصمیم نگرفته است
نادال هنوز برای حضور در المپیک تصمیم نگرفته است

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، رافائل نادال هم‌چنان درباره حضور خود در المپیک امسال توکیو مردد است و اعلام کرد هنوز تصمیمی درباره این موضوع نگرفته است. ژاپن وضعیت اضطراری را در توکیو و سه منطقه دیگر تا پایان ماه می تمدید کرده است زیرا این کشور با افزایش موارد COVID-۱۹ مبارزه […]

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، رافائل نادال هم‌چنان درباره حضور خود در المپیک امسال توکیو مردد است و اعلام کرد هنوز تصمیمی درباره این موضوع نگرفته است.

ژاپن وضعیت اضطراری را در توکیو و سه منطقه دیگر تا پایان ماه می تمدید کرده است زیرا این کشور با افزایش موارد COVID-۱۹ مبارزه می‌کند.

رافائل نادال که در پکن ۲۰۰۸ یک طلای تک نفره را به دست آورد و هشت سال بعد با همکاری مارک لوپز در ریودوژانیرو یک عنوان دو نفره نیز به آن اضافه کرد، گفت: من هنوز نمی‌دانم در المپیک باشم یا نه. راستش من نمی‌توانم پاسخ روشنی به شما بدهم. همه می‌دانند که بازی در المپیک برای من چقدر مهم بوده است. امسال کمی متفاوت است، ما باید انعطاف‌پذیر باشیم و باید در مورد اتفاقاتی که رخ می‌دهد سازگار شویم.

قهرمان ۲۰ بار گرند اسلم که در هفته گذشته در مسابقات اوپن مادرید توسط الکساندر زورف شکست خورد، در آستانه حضور در مسترز رم است.

انتهای پیام