ملاقات مردمی حوزه قضایی مروست به صورت مجازی برگزار می‌شود
ملاقات مردمی حوزه قضایی مروست به صورت مجازی برگزار می‌شود

خبرگزاری میزان – احمد زحمتکش، رئیس حوزه قضایی مروست استان یزد اظهار داشت: در راستای تحقق منویات رئیس دستگاه قضا و با هدف دسترسی آسان به مسئولان قضایی، برگزاری ملاقات مردمی به صورت مجازی در این حوزه قضایی صورت می‌گیرد. این مقام قضایی افزود: با اجرای ملاقات مردمی به صورت مجازی این فرصت برای تمامی […]

خبرگزاری میزان – احمد زحمتکش، رئیس حوزه قضایی مروست استان یزد اظهار داشت: در راستای تحقق منویات رئیس دستگاه قضا و با هدف دسترسی آسان به مسئولان قضایی، برگزاری ملاقات مردمی به صورت مجازی در این حوزه قضایی صورت می‌گیرد.

این مقام قضایی افزود: با اجرای ملاقات مردمی به صورت مجازی این فرصت برای تمامی افراد علی الخصوص متقاضیان از راه دور به آسانی فراهم می‌شود.

وی در رابطه با نحوه ثبت نام متقاضیان ملاقات مردمی اظهار داشت: شهروندان در روز‌های چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۹ صبح از طریق درگاه ملاقات مردمی به آدرس https://skyroom.adliran.ir/ch/marvast با نام کاربری marvast۱ و رمز ۱۲۳۴ می‌توانند با رئیس حوزه قضایی این شهر به صورت الکترونیک ملاقات و مشکلات خود را مطرح کنند.

لازم به ذکر است چنانچه افراد موفق به ملاقات به صورت مجازی نشدند نیز می‌توانند درخواست‌های حقوقی و قضایی خود را به صورت کتبی به دفتر این دادگاه ارسال کنند تا در اسرع وقت رسیدگی و پیگیری شود.

شهر مروست از جنوبی‌ترین شهر استان یزد است که تا مرکز استان ۱۹۰ کیلومتر فاصله دارد.

انتهای پیام/