معامله بیش از ۳میلیون گواهی سپرده کالایی در بورس کالا
معامله بیش از ۳میلیون گواهی سپرده کالایی در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر؛ در هفته ای که گذشت تعداد دو میلیون و ۵۴ هزار و ۷۰۰ گواهی سپرده سکه طلا با ثبت ارزش بالغ بر ۲۱۲۲ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال خرید و فروش شد که این ارقام بالاترین حجم و ارزش معاملاتی در میان سایر دارایی‌های […]

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر؛ در هفته ای که گذشت تعداد دو میلیون و ۵۴ هزار و ۷۰۰ گواهی سپرده سکه طلا با ثبت ارزش بالغ بر ۲۱۲۲ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال خرید و فروش شد که این ارقام بالاترین حجم و ارزش معاملاتی در میان سایر دارایی‌های پایه بود.

معامله‌گران تعداد یک میلیون و ۷ هزار و ۱۲۸ گواهی سپرده زعفران نگین را نیز معامله کردند و ارزش ۱۲۰ میلیارد و ۳۵۵ میلیون ریالی را به ثبت رساندند.

۹۰ هزار و ۵۱۱ گواهی سپرده زعفران پوشال نیز در حالی مورد معامله قرار گرفت که ارزش تقریبی ۷.۲ میلیارد ریالی را در پی داشت.

معامله ۳۵۵۲ گواهی سپرده پسته فندقی و بادامی نیز در مجموع ارزش ۴ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریالی را رقم زد.

براساس آمار ثبت شده در بازار مالی بورس کالای ایران تعداد ۷۲۹۴ گواهی سپرده کشمش سبز قلمی نیز به ارزشی بیش از یک میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال خرید و فروش شد.

معامله گران تعداد ۲۲۵۹ گواهی سپرده زیره سبز را نیز خریدند و ارزش تقریبی یک میلیارد ریالی را رقم زدند.

طی این معاملات ۷۱۹ گواهی سپرده رطب مضافتی نیز مورد معامله قرار گرفت و ارزشی بالغ بر ۱۲۶ میلیون ریال برای این دارایی پایه رقم خورد.