مطهری: کسانی که مردد شرکت در انتخابات هستند، اشتباه می‌کنند
مطهری: کسانی که مردد شرکت در انتخابات هستند، اشتباه می‌کنند

نائب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در انتخابات، شرکت در این امر مهم را باعث تحکیم انقلاب اسلامی دانست. به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، علی مطهری نائب رییس مجلس شورای اسلامی پس از انداختن رای خود در صندوق حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران درباره حضور گسترده مردم اظهار […]

نائب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در انتخابات، شرکت در این امر مهم را باعث تحکیم انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، علی مطهری نائب رییس مجلس شورای اسلامی پس از انداختن رای خود در صندوق حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران درباره حضور گسترده مردم اظهار کرد: مهم مشارکت بالای مردم است که کشور ما را از لحاظ اقتصادی و سیاسی پیش برده و بیمه می کند.

مطهری در رابطه با برنده انتخابات امروز خاطر نشان کرد: این که چه کسی پیروز شود گزینه درجه دوم است، لذا برنده انتخابات در واقع انقلاب اسلامی و مردم هستند.

او با بیان اینکه مردم احساس کردند با انتخاب کاندیدای مورد نظر خود  به نتیجه دلخواه خود می‌رسند گفت: مردم حضور فعالی دارند و انتخابات را امری فانتزی و صوری نمی‌دانند چون رقابت واقعی است به همین دلیل مردم هم پر شور حاضر شده اند.

او در پاسخ به ایلنا خطاب به کسانی که  هنوز مردد شرکت در انتخابات هستند گفت:  این افراد اشتباه می‌کنند که فکر می‌کنند انتخاب آنها تاثیری در وضع کشور ندارد و منویات آنها با انتخابات محقق نمی شود در حالی که با انتخاب رییس جمهوری که با خواسته‌های ما انطباق بیشتری دارد، تغییرات قابل تحقق است. این افراد باید حتما شرکت کنند.

مطهری در پاسخ به سوال دیگری از خبرنگار ایلنا در مورد اینکه آیا این انتخاب بر تعامل کشور با جهان هم موثر است یا نه گفت: حتما تاثیر گذار است. بالاخره نوع نگاهی که کاندیداها به دیپلماسی دارند قطعا در روابط ما با دنیای خارج موثر خواهد بود و در جایگاه ایران در دنیا و نگاه دنیا به ایران  موثر خواهد بود.