مطالبه کارگران شهرداری تبریز در روز کارگر و استقبال اعضای شورای اسلامی شهر 
مطالبه کارگران شهرداری تبریز در روز کارگر و استقبال اعضای شورای اسلامی شهر 
همزمان با روز کارگر و به مناسبت گرامیداشت مقام کارگر، مراسم سفیران پاکی با حضور ۱۵۰۰ نفر ازپاکبانان شریف و زحمت کش شهرداری تبریز، مدیران شهرداری، رئیس و دو عضو شورای اسلامی شهر در مرکز همایش‌های بین‌الملی خاوران برگزار شد.  

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این مراسم اظهار کرد: شهردار تبریز فردی علاقمند به مسائل کارگری و حل مسائل و مشکلات این قشر زحمتکش جامعه به‌خصوص در بدنه مجموعه شهرداری تبریز است.

وی افزود: در یک سال گذشته اقدامات مهمی از سوی شهردار تبریز در راستای احقاق حقوق کارگران صورت گرفته است که در گام اول کارگران بخش فضای سبز در طرح ساماندهی نیروهای شهرداری قرار گرفتند.

برگی خاطرنشان کرد: در ادامه طرح ساماندهی نیز  کارگران بخش‌های تنظیف و خدمات نیز مشمول طرح ساماندهی خواهند بود طوری که تمام مزایایی که کارگران شرکت همشهری دریافت می کنند به پاکبانان زحمت‌کش نیز تعلق می یابد.

به گزارش خبرنگار ما این مراسم آیتم‌های مختلفی همچون موسیقی، طنز، استندآب کمدی و تواشیح داشته و در ادامه جلسه پرسش و پاسخ به درخواست کارگران برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، یاسین بجانی و احد صادقی در این مراسم، سوالات و مطالبات کارگران شهرداری تبریز را که عمدتا دغدغه امنیت شغلی و مزایای قانونی است را استماع کرده و قول مساعد پیگیری آنها را دادند. به گفته سه عضو شورای اسلامی شهر تبریز پیگیری حق و حقوق قانونی پاکبانان را وظیفه خود می دانند و بی شک اخبار خوش و امیدوار کننده از زبان شهردار تبریز اعلام خواهد شد. گفتنی است پس از توضیحات اعضای شورای اسلامی شهر به سئوالات کارگران که با تشویق حاضرین همراه شد مراسم سفیران پاکی با  بخش‌های فرهنگی و اهدای هدایا به پاکبانان برگزیده ادامه یافت.

انتهای پیام/