مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی خبر داد؛ ۱۱۰۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب آذربایجان شرقی شست‌وشو و لایروبی شد
مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی خبر داد؛ ۱۱۰۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب آذربایجان شرقی شست‌وشو و لایروبی شد

مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی خبر داد؛ ۱۱۰۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب آذربایجان شرقی شست‌وشو و لایروبی شد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: طی سال جاری یک هزار و ۱۰۰کیلومتر از شبکه‌ی جمع‌آوری فاضلاب استان شست‌وشو و لایروبی شد. محمد خانی ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور عملکرد بهتر شبکه‌ی […]مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی خبر داد؛ ۱۱۰۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب آذربایجان شرقی شست‌وشو و لایروبی شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: طی سال جاری یک هزار و ۱۰۰کیلومتر از شبکه‌ی جمع‌آوری فاضلاب استان شست‌وشو و لایروبی شد.

محمد خانی ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور عملکرد بهتر شبکه‌ی جمع‌آوری فاضلاب و در راستای ارائه‌ی خدمات مطلوب به شهروندان عزیز، افزایش رضایت‌مندی آنها، کاهش تعداد حوادث و اتفاقات و جلوگیری از پس زدگی فاضلاب و انسداد شبکه جمع آوری فاضلاب، طی سال جاری یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر از شبکه‌ی جمع‌آوری فاضلاب استان شست‌‌وشو و لایروبی شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: جمعیت تحت پوشش شبکه‌ی جمع آوری فاضلاب آذربایجان شرقی بیش از دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر است که این عملیات نیز با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال انجام شد.