محل هم پیمانی تروریست ها شناسایی شده است
محل هم پیمانی تروریست ها شناسایی شده است

وزیر اطلاعات، عقبه تیم تروریستی را شناسایی کردیم، گفت: مردم مطمئن باشند فرزندان آن‌ها بیدارند و اجازه نمی دهند امنیت آن‌ها به سادگی آسیب ببیند. به گزارش قلم پرس به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام و المسلمین دکترسید محمود علوی وزیر اطلاعات (امروز ۱۹ خرداد۹۶) در حاشیه مراسم وداع با شهدای ترور در مجلس […]

وزیر اطلاعات، عقبه تیم تروریستی را شناسایی کردیم، گفت: مردم مطمئن باشند فرزندان آن‌ها بیدارند و اجازه نمی دهند امنیت آن‌ها به سادگی آسیب ببیند.

به گزارش قلم پرس به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام و المسلمین دکترسید محمود علوی وزیر اطلاعات (امروز ۱۹ خرداد۹۶) در حاشیه مراسم وداع با شهدای ترور در مجلس در جمع خبرنگاران گفت : ما در دو روز گذشته و پس از این اتفاق رد آن‌ها را زدیم و آن‌ها را شناسایی کردیم.
وی اظهار داشت: عقبه تیم تروریستی را شناسایی کردیم و اکنون افراد متعددی از آن‌ها شناسایی و دستگیر شدند و محلی که در آن با هم هم‌پیمان شده بودند و فیلم آن را مردم در فضای مجازی دیدند شناسایی شد و تعدادی از نفرات آن‌ها هنوز آنجا حضور داشتند که دستگیر شدند.
دکتر علوی افزود:‌ تجهیزات و مواد منفجره و کمربند انفجاری که آماده کرده بودند در اختیار نیروهای اطلاعات و سرباز گمنام امام زمان (عج) قرار گرفته است اما با توجه به اینکه این عملیات در میانه راه است و باید جزئیات آن مکتوم بماند تا سربازان گمنام امام زمان (عج) به آخرین هدفها ضربه بزنند پس از پایان عملیات اطلاعات کامل را به اطلاع مردم می‌رسانیم.
وزیر اطلاعات در پایان تاکید کرد: ‌مردم مطمئن باشند فرزندان آن‌ها بیدارند و اجازه نمی دهند امنیت آن‌ها به سادگی آسیب ببیند.