محسن رضایی: شکست داعش خاتمه فتنه ای بزرگ درجهان اسلام بود
محسن رضایی: شکست داعش خاتمه فتنه ای بزرگ درجهان اسلام بود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای، پیروزی جبهه حق بر باطل و شکست داعش و تکفیری ها را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت. به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در بیانیه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آمده است: این پایان پیروزمندانه، خاتمه […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای، پیروزی جبهه حق بر باطل و شکست داعش و تکفیری ها را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در بیانیه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آمده است: این پایان پیروزمندانه، خاتمه فتنه ای بزرگ درجهان اسلام بود که از یک طرف چهره منوروانسانی اسلام را به جهانیان تیره وتار نشان می داد و از سوی دیگر، با جنایات بی سابقه، زخم هایی بزرگ بر پیکر جهان اسلام وارد می آورد.
متن بیانیه سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی بدین شرح است:
محضر مبارک رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا
باسلام و تحیت
پیروزی جبهه حق بر باطل و شکست داعش و تکفیری ها  را به محضر حضرتعالی تبریک عرض می کنم و تلاش ها و مجاهدات فرمانده دلاور نیروی قدس و یادگار گرانقدر و پرافتخار دفاع مقدس، برادر ارجمندم، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را صمیمانه ارج نهاده، این نصرت الهی را به همه سپاهیان، ارتشیان، بسیجیان، حشدالشعبی افتخار آفرین عراق، یکایک رزمندگان جبهه مقاومت به ویژه  دبیر کل نستوه و سرافراز حزب الله لبنان، برادر مجاهد، سید حسن نصرالله شادباش می گویم.
هرچند ممکن است عناصری پراکنده و ذلیل از داعش در نقاطی به اقداماتی مذبوحانه دست یازند،  ولی  عمر داعش به عنوان یک سازمان مستقر درنقطه ای ازبلاد اسلامی پایان یافت. این پایان پیروزمندانه،  خاتمه فتنه ای  بزرگ درجهان اسلام بود که از یک طرف چهره منور و انسانی اسلام را به جهانیان تیره و تار نشان می داد و از سوی دیگر، با جنایات بی سابقه، زخم هایی بزرگ بر پیکر جهان اسلام وارد می آورد.
فرماندهی حکیمانه و مدبرانه حضرتعالی چه ازطریق قرارگاه صفین و چه مستقیماً از طریق برادر شجاع و دلیر، سردار حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری  در تاریخ نبردهای انقلابی  ما رقم زد. برخورد داهیانه حضرت آیت الله العظمی سیستانی دربسیج مردم عراق و صدور حکم تاریخی جهاد که یادآور مبارزات علمای عراق در استقلال این کشور و غلبه براستعمار پیر انگلیس بود، دیگر بار اوج هوشیاری و شجاعت مرجعیت اسلامی را به نمایش گذاشت.
اینجانب به عنوان سربازی از این جبهه بزرگ، ضمن تبریک مجدد به  محضر حضرتعالی، از خدای متعال، سلامتی، طول عمر و دوام توفیقات آن قائد عظیم الشأن را طلب می کنم.