محسن رضایی: رفع بیکاری و گرانی با شعار ممکن نیست / اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد
محسن رضایی: رفع بیکاری و گرانی با شعار ممکن نیست / اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد نوشته است: اینکه متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد و همچنین نوشته است رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه […]

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد نوشته است: اینکه متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد و همچنین نوشته است رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی.

متن کامل این یادداشت کوتاه، بدین شرح است:

دولت‌های قبلی قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند، زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.

آقای روحانی نیز سه سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاشهای زیادی هم کرده است ولی هنوز این مهم محقق نشده است. قریب به سه دهه است اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند. حتی هزینه های تحصیل خودرا ندارند.

رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی.

متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد. بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خورد های سیاسی مانع پیشرفت کشور است. دولت‌ها باید اجازه دهند  انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که  شاه را بیرون کردند،  صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد.

rezaei3