مجروح شدن ۵ نظامی صهیونیست در درگیری با جوانان فلسطینی در یافا
مجروح شدن ۵ نظامی صهیونیست در درگیری با جوانان فلسطینی در یافا

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، پلیس رژیم صهیونیستی خبر داد که پنج نفر از نیروهایش در درگیری با جوانان در دو شهر یافا و اللد در داخل اراضی اشغالی مجروح شدند. ساعتی پیش نیز نظامیان رژیم صهیونیستی به سرکوب وحشیانه و بازداشت دانشجویان بئرالسبع که در حمایت از فلسطینیان قدس و نوار غزه تظاهرات می‌کردند، […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، پلیس رژیم صهیونیستی خبر داد که پنج نفر از نیروهایش در درگیری با جوانان در دو شهر یافا و اللد در داخل اراضی اشغالی مجروح شدند.

ساعتی پیش نیز نظامیان رژیم صهیونیستی به سرکوب وحشیانه و بازداشت دانشجویان بئرالسبع که در حمایت از فلسطینیان قدس و نوار غزه تظاهرات می‌کردند، پرداختند.

 

 مسجد الاقصی و مناطق پیرامون آن در بیت المقدس، طی روزهای اخیر، شاهد حملات شدید نظامیان صهیونیست برای اجرای نقشه‌های تل‌آویو به منظور یهودی‌سازی قدس و تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی بود.

پس از تجاوز و تعدی نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در قدس اشغالی، گروه‌های مقاومت در غزه اقدام به موشک باران شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه کردند.

رسانه‌های صهیونیستی خبر داده‌اند که تا کنون بیش از ۶۰۰ راکت از نوار غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک شده است.

اراضی اشغالی از جمله قدس، عسقلان، تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه از عصر روز گذشته و پس از هشدار گروه‌های مقاومت فلسطین تا این لحظه شاهد حملات راکتی گسترده مقاومت بوده است.

انتهای پیام/.