متقیان: موفقیت آیت الله رئیسی برای باز بودن همیشگی در اتاقش است/ موفق به دیدار با رئیس سابق دستگاه قضا نشده بودیم
متقیان: موفقیت آیت الله رئیسی برای باز بودن همیشگی در اتاقش است/ موفق به دیدار با رئیس سابق دستگاه قضا نشده بودیم

علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار مدیران رسانه‌های اصلاح طلب با آیت الله رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: اگر آقای رئیسی در دوران ریاست بر قوه قضاییه بسیار موفق عمل کرد برای این بود که درب اتاقش باز بود و با […]

علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار مدیران رسانه‌های اصلاح طلب با آیت الله رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: اگر آقای رئیسی در دوران ریاست بر قوه قضاییه بسیار موفق عمل کرد برای این بود که درب اتاقش باز بود و با همین مشی و رویکرد توانست در مقابل فساد و مفسدین بایستد.

وی افزود: اگر در اتاق مسئولان به روی مردم بسته باشد اطرافیان با استفاده از اعتبار مسئول می‌توانند فساد کنند. 

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا تصریح کرد: در دوره قبل ریاست قوه قضاییه، ما هیچگاه نتوانستیم با رئیس دستگاه قضا جلسه‌ای داشته باشیم اما در دوران ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضاییه این مهم رخ داد.

متقیان بیان داشت: ضرورت ایجاد زمینه ارتباط با دنیا، امر بسیار حائز اهمیت است چرا که امروز آثار ارتباط با دنیا بر سفره مردم  دیده می‌شود. 

وی ادامه داد: بایستی در مقابل کسانی که امثال  فاجعه آتش زدن سفارت عربستان را پدید می‌‌آوردند و در سیاست خارجی و رابطه با همسایگان اثر می‌گذارند ایستاد. 

متقیان در بخش دیگری از سخنانش نپرداختن به مسایل فرهنگی و علمی در مناظرات را مورد نقد قرارداد و اظهار داشت: خواستگاه  انقلاب اسلامی توجه به  فرهنگ و علم   است. 

انتهای پیام/