متجاوزگران به حریم جنگل دستگیر شوند
متجاوزگران به حریم جنگل دستگیر شوند

به گزارش قلم پرس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با مدیرکل اداره حفاظت از محیط زیست استان، با گرامیداشت هفته محیط زیست و تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط زیست، اظهار داشت: خوشبختانه توجه به صیانت از محیط زیست در جامعه بسیار بهتر شده است. وی افزود: زمانی که […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با مدیرکل اداره حفاظت از محیط زیست استان، با گرامیداشت هفته محیط زیست و تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط زیست، اظهار داشت: خوشبختانه توجه به صیانت از محیط زیست در جامعه بسیار بهتر شده است.

وی افزود: زمانی که مردم در منطقه ای قلع و قمع درختان را مشاهده می کنند سریع گزارش می دهند و این بسیار خوب است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر لزوم نگهداری از جنگل ها، ادامه داد: ارسباران، شمال دوم ایران است، آب و هوای بی نظیری دارد، جنگل‌ها و مراتع نقش پر ارزشی در زندگی انسان دارد مانند تولید اکسیژن حفظ نظام زیستی و جلوگیری از سیل.

وی اضافه کرد: باید بیش از پیش به حفاظت از محیط زیست توجه شود و متجاوزگران به حریم جنگل دستگیر شوند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر لزوم کاهش آلایندگی در بخش صنعت، گفت: امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده است و تجهیزات طبیعت دوست موجود است،  صنعتگران باید برای تهیه این تجهیزات و فیلترها هزینه کند تا محیط زیست تمیز تر داشته باشیم.

 آل هاشم  ضمن تشکر از همکاران کل اداره حفاظت از محیط زیست آذربایجان شرقی، محیط بانان و… که همواره در تلاش صیانت از محیط زیست هستند، خاطرنشان کرد: فعالیت نهادها و تشکلات مردم نهاد و دوستداران طبیعت نیز بسیار شایان تقدیر است، این عزیزان همواره کارهای بزرگی برای حفظ محیط زیست انجام داده اند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱